Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan ünnepeltétek a babátok...

Hogyan ünnepeltétek a babátok 1. szülinapját? Mindenféle ötletre kiváncsi vagyok. (ajándék, torta stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt 1 éves,és a napján csak a szűk család jött össze(10-en voltunk)Az ajándékokat megkapta(a nagy és keresztszülőktől,illetve tőlünk).Kis bicikli(rúddal,h tudjuk tologatni)hinta-kukac(Brendonból,Charlie a neve,zenél is)műanyag homokozó(mindkét fele,az egyikben víz,a másikban homok van)kis méretű csúszda(műanyag.)A nagy (kerti)buli(kb.20-an leszünk,a család+a barátok is)ezen a hétvégén lesz.Tőlünk már nem kap ajándékot,csak a tortát.Túró tortát rendeltem a tetején őszibarackkal.Ez egy pici torta,amivel azt csinálhat,amit akar(magunknak is rendeltem egyet,az is túró torta.)Mindenkit ismer,akik eljönnek hozzánk,és megszokta a jövés-menést sütögetős össze jöveteleket,szval nem hiszem,h "megrázkódtatás"lesz a kicsinek(erre is figyelni kell,ha esetleg nincs hozzá szokva a sok emberhez).Minden jót!
2009. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél kb. 12 voltunk. Vettem színes lufikat, a tűzijáték nem szükséges, lehet, hogy megijed tőle, egyik lányom sem szerette, míg picik voltak. Marcipános, túrós, mákos tortákat rendeltem, anyukám gyümölcstortát sütött. Ajándékba ruhákat, CAM kisautót, homokozószettet, labdát, hintát kaptunk.
2009. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!