Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem alszik este a...

Miért nem alszik este a 7hónapos lányom?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk Dévény Anna féle masszirozásra.Eddig 8kor aludt,de most fél 9körül felébred és tegnap pl 1ig fent volt. Nem akart szopizni(abba általában bealszik)S van hogy elvan,de tegnap fél óráig sírt és aludni és szopizni se akart.

(6,5kg és 68-70cm,jó kedvű baba,nincs még kint foga,s nem sok mindent eszik még a tejen kivül...)

Kis sullyal született,de szerintem a sulya oké.


2010. dec. 3. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Védőnénink adna neki Sinlacot meg ilyen tejpépeket,de nem akarok neki ilyeneket adni.Dokink meg régen volt már,de nem beteg meg ilyenek..

Egyébként még csak forog,de azt már nagyon ügyesen.


Előre is köszööm a válaszokat!

2010. dec. 3. 12:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Most pl ma napközben egész sokat aludt.Ez az időváltozás miatt van???
2010. dec. 3. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már mocorog valamelyik fogacskája. Csak még nem látszik, de ő érzi. Nyáladzani nem szokott? Vagy a kezével a szájában turkálni? Esetleg, ha a fog a ludas, megpróbálhatod a chamomilla vulgaris ch 15-ös homeós golyót. Nekünk nagyon bejön. Kamilla, tehát gyulladáscsökkentő és nyugtató. Ettől aludni is tud. De ahogy írod is, az idő is ezt teszi. Az én fiam is egyik nap nem aludt napközben semmit, a másik nap, meg délelőtt 10kor kelt a fél 7 helyett... Megviseli ám őket ez a tél.

Jah, és az én babám akkor csinál olyat, hogy nem akar szopizni, mikor a fogínye fáj, szóval szerintem, esélyes az a fog. - a leggyakoribb alvásproblémát (nemalvás, helyette sírás, éjjeli felsírások, stb.) okozó tényező egyébként a fogzás.

6 hónapos fiú mamija

2010. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért aludt nappal sokat, mert éjjel nem pihent annyit, amennyit szokott. Remélhetőleg nem fordul meg vele a nappal meg az éjjel. Ha nincs foga, nagy valószinüséggel az zavarja, éjjel jobban fáj, mert akkor van vizszintben, napközben annyira nem koncentrál rá. Nem szopik ilyenkor, mert fáj az inye, ha szívja. Azért dentinox géllel bekenhetnéd alul az inyét, hogy ne kinlodjon a fájdalomtól. Ha bekened, két perc mulva tuti fog szopizni, mert elzsibbasztja , igy be is fog aludni.
2010. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem én is hogy nem cserélődik fel vele a nappal és az éjjel. Ma nagyon sokat aludt nappal,de szopizott is sokat. Mi egyébként ilyet vettünk neki.(Nem jártunk mostanábsn patikában: [link]

Jó lenne már ha kibujna az első fogacska.. S nem tudjátok miért van hogy az esti szopi után 1 órával felébred?

Egyébként tömi a kezét a szájába,fokozott nyálazást mostanában nem láttam nála..

2010. dec. 3. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ez a szopi után 1-2 órával felébredünk dolog tipikus fogacska-szindróma. Szerintem ez van nálatok.

2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Védőnő azt mondta h mert keveset eszik napközben.De ez kizátz.ugye? S Sinlacot adna neki... Meg Milpa Milumil Ha Tejpépet.
2010. dec. 8. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!