Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amerikai nevelési módszer?...

Amerikai nevelési módszer? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 4. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem normális ez a nő, komolyan mondom,engem elkapott még a sírás is.Én egyszer ütöttem rá a kisfiam kezére,mert azon nevetett,hogy jól benyálazta a kezét,és a konektorba dugta.De eszem ágában sem lenne ilyesmit csinálni vele,a kisfiúnak viszont nem lehetett új a dolog.Szerintem szappant rakott a szájába,és hideg zuhanyt kaphatott.Borzalmas ez a nő.Ilyenkor hol van a gyámügy?
2010. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Megpróbálom finoman leírni a véleményem.

Szóval ez a nő anyának egyáltalán nem nevezhető. Egy primitív, felelőtlen, ideggyenge, állat. Mi lesz szegény gyerekből? Számomra csak az a hihetetlen hogy ha ez a neten fenn van akkor miért nem csinálnak ezzel a mocsok nővel meg a társával valamit? Nagyon elszomorító dolgok vannak.

2010. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért ez nem az amerikai nevelési módszer. Látszik is, hogy az egész közönség felháborodott. Nem ez az általános, ez egy nagyon szélsőséges nevelési módszer.

Szerintem felháborító. Tipikusan példázza mikor a szülőnek nincs türelme nevelni, ezért ha a gyerek rosszaságot csinál akkor valami kegyetlenséget művel vele.

2010. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Aki nem értené: nem szappant rakott a szájába, hanem csípős szószt. Azt kellett a szájában tartania és azt köpte ki végül.

A durva az, hogy oda is volt készítve, tehát biztosan nem egyedüli esetről van itt szó.

2010. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csípős szósz és hideg zuhany volt a büntetés. Az elgondolás-mármint az, hogy a tetteknek következményei vannak, jó, a büntetések viszont nem.
2010. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Örökbefogadott a kisfiú...A nő 10 éves lánya vette fel a jelenetet. Jó ég....
2010. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Volt értelme szerencsétlent örökbefogadni.

Annyira sajnáltam, nem is bírtam hallgatni.

2010. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A napokban láttam én is valamelyik oldalon ezt a videót, de olyan címmel, hogy mormon neveli az örökbefogadott gyerekét. Hogy mi igaz abból, hogy a nő mormon és abból, hogy a gyerek nem a sajátja azt nem tudom, de mindenesetre felháborító az egész.
2010. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Az állatkínzást bezzeg börtönnel büntetik...

Ezt miért nem lehet törvényileg szabályozni? Ez mitől számít nevelésnek, miért nem kínzás?

2010. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én vagyok kibukva rajta.
2010. dec. 4. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!