Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossmannos Babydream törlőkend...

Rossmannos Babydream törlőkendőről vélemény?

Figyelt kérdés
Fehér vagy a kék jobb?
2011. okt. 14. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kéket próbáltam, de nekem nem volt elég nedves. Viszont barátnőm pont azt szereti benne, h nem tocsog. Nekem ez kevés. A fehéret nem próbáltam ki ezek után.
2011. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem fehéret, de nagyon száraz volt...
2011. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a rózsaszínt használjuk, nekünk bevált, nem száraz és nem is nedves.
2011. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szeretetm:((de a DM-s nagyon jó abból is azöld meg a sárga.Azt próbáld ki elég jó a nedvessége,nem tocsog nem száraz.és még az ára is jó
2011. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni. Szeretem, hogy annyira nem nedves, de ahogy az előttem szólók írták van aki pont ezt nem szereti. Pont most akciós 3.-/db körül van, egyszer érdemes kipróbálni, mert ha neked bejön akkor jó áron van.
2011. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz, de nem veszem, ha nem muszaj.

En a pampers-t szeretem, vagy a vilagoskek tesco-sat, azok nedvesebbek. Ennel a lapok kicsit szarazabbak, meretre kb ugyanakkorak.

Kinek ez, kinek az a kedvence.

2011. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem zöld van most belőle, kellemes az illata de tényleg lehetne picit nedvesebbis!A pampers jobb nála!
2011. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szar.Egyszer vettem és azt hittem selejt mert szinte száraz volt.Sajnos másodszorra is ilyen volt.Nekem is a Pampers a kedvencem.
2011. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!