Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két hónapos a fiam, egy...

Két hónapos a fiam, egy szobában alszok vele. Éjszakánként sokat nyöszörög, felsír.Alvásprobléma. Melyik verziót válasszam?

Figyelt kérdés

Két hónapos a fiam, egy szobában alszok vele. Éjszakánként sokat nyöszörög, felsír. Eleinte az ágyában aludt, de mivel két matrac (10 cm vastag) van berakva hozzá, amin alszok, nagyon macerás és fárasztó volt mindig felugrálni hozzá, hogy épp mi a baj. így magam mellé vettem, de nem túl kényelmes ezeken a matracokon aludni, és nem is akarom rászoktatni, hogy velem aludjon el.

Felmerült, hogy vagy veszünk egy kanapét a szobájába, ami mellé rakjuk a kiságyat, abból a magasságból könnyebb felkelni hozzá, illetve nem is kell, ha nincs baj, mert onnan belátnék az ágyába. A kérdés mit csinálunk majd később a kanapéval, ha jön a második baba? (egymásba nyíló kétszobás lakásunk van)

A másik verzió, hogy fogjuk a kiságyat, és átköltözünk a nagyszobába, így a franciaágyon tudnék újra aludni, mellettem lenne az ágy. De a párom nem biztos, hogy bírná az éjszakai nyöszörgéseket, felsírásokat, etetést, kislámpa felkapcsolgatást.

Nem tudom hogy oldjuk meg.


2009. jan. 19. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd át a kiságyat a ti szobátokba,tedd ha tudod közel az ágyát a tied mellé.A párod meg majd meg szokja,hogy te kelsz fel a gyerekhez és 1 idő után észre se fogja venni, hogy nyöszörög.Mi is így csináltuk, de 9 hónapos kora óta nem hajlandó csak velünk aludni,van ilyen.
2009. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom gyerekenként változó, de mikorra várható, hogy átalussza az éjszakát? Jelenleg este 8 körül szopizik, utána jön egy másfél órás sírás-ordítás, sajnos bántják a szelek, de csak esténként, 10-1 körül elalszik, utána eszik fél 3, fél 6.
2009. jan. 19. 11:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt egy egyes, 10-11 között alszik el.
2009. jan. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!