Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rutinos duplót használó...

Rutinos duplót használó anyukákhoz lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy kb. hány kockára lenne szükségünk ahhoz, hogy már jó dolgokat lehessen építeni? Esetleg pluszba milyen elemeket kellene beszerezni? Gondolok itt ablakra, mekkora alaplap stb.

A boltban kapható 1-1 típusú dobozban olyan kevés kocka van, szerintem abból nem sok minden jön ki.

Még nincs tapasztalatom.


2010. dec. 7. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek mindenképpen kell valamilyen alapkészlet. Azokban is van egy-egy figura vagy ajtó/ablak ilyesmi, és jó sok elem. Sajnos alaplapot külön kell venni, elég borsos.


Mi a nagyobbik lányom egy éves kora óta gyűjtjük, minden rokonnak/ismerősnek megmondtuk, hogy bármilyen alkalomra szívesen fogadjuk a duplot, így két év alatt már egész sok összegyűlt. :o)

2010. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lego rajongó vagyok.

Be kell vallanom, hogy Duploból nem vettünk semmit, csak járműveket. Alapvetően az ára miatt, mert nagyon drága. Egy normális készlet 10-15 körül van. Így csak autóink vannak a fiúknak.

A nagyobb gyermek már a normális legot kapja, na ebből viszont már Creator készleteket, ami több száz darabos, kedvező árú. Ezt a lego készletet sokkal több évig tudja használni a testvérével együtt, mint a duplot. Én így gondolkodtam, mert a duplot kinövi 4-5 éves korában.

2010. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem barátaink ajánlották (4 gyerekük van), hogy ők is csak duplot vettek, de abból rengeteg lett, és 14-15 éves korukig építettek belőle vidáman.

Bár lehet, hogy legozni még később is legoznának, nem tudom... :o)


Gondolom gyereke is válogatja. A duplo nehezebben megy tönkre, nincsenek apró elemek, és a porszívó csövén sem férnek be. :o)

2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk nagy duplománia van...:)

lehet kapni dobozost, szerintem 100 db, a minimum + 2 alaplap, abból már lehet építkezni. Mi karácsonyra is azt vettünk a kisfiamnak, mert ez a kedvence, és minél több van, annál jobb dolgokat lehet kreálni...az ára horror sajna, figyelni kell az akciókat, akkor ki lehet fogni áron alul őket.

2010. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán még annyi az előttem szólókhoz, hogy érdemes vödröset venni, mert akkor a tárolás is meg van oldva, a kartondobozok hamar elkopnak.

A 2 éves kisfiamnak a kedvenc játéka a Duplo, olyan nap még nem volt, hogy ne játszott volna vele. Neki van egy 75 darabos kockákat, ablakot, kis autót tartalmazó vödrös készlete, egy kicsi, egy nagy alap, járművek figurákkal, és állatok. Most épp a figurák jönnek be neki, beszélget velük, szerepjátékokat játszik.

2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Én is egy 75 db-os vödröset akarok venni, meg mellé szerintem alapot, meg még valami kockákat, ugyanis nálam 2 gyerkőc is van. Nagyon remélem, hogy bejön nálunk is a dupló.

Szerintetek mekkora alaplapot vegyek? És hány kockát szerezzek be? Esetleg valami plusz kiegészítőt érdemes kezdetnek?

2010. dec. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!