Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdés diákhiteles anyukákhoz?

Kérdés diákhiteles anyukákhoz?

Figyelt kérdés

Nagyobbik gyerekemmel gyed alatt igénybe vettem a szüneteltetést, és célzott kamattámogatást is kaptam. Most született a 2. gyerek. Megigényelhetem tgyásra is, utána pedig gyedre is? És ugyanúgy járni fog a szüneteltetés? És a kamattámogatás is?

Köszi, ha tudtok segíteni!


2011. szept. 7. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Csak minden egyes változásnál újra kérvényezni kell.Nálam úgy volt,h. lejárt a GYED és küldték a levelet,h. kezdjem meg a törlesztést.De mivel GYES-n maradtam kitöltöttem újra a kérvényt és maradt minden a régiben.Októberben jön a tesó,valószínűleg újra küldöm a nyomtatványt és így tovább......
2011. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Amíg nem dolgozol, jár mindkettő, csak igényelni kell.
2011. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. szept. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!