Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszezős anyukákhoz lenne...

Teszveszezős anyukákhoz lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam pár hozzászólást, hogy néhányan keresetkiegészítésként teszveszen árulnak ruhákat, ruhacsomagokat. (amiket turiban vesznek meg). Én is szeretnék belevágni, cska nem tudom, milyen ruhák a kelendőek. Azt tudom, hogy szerzonális ruhák, de milyen méret, ill, fiú vagy inkább lány ruha? És milyen ruhák legyenek egy csomagban? teljesen tapasztalatlan vagyok, bármilyen öltet, jól jön! :)
2011. júl. 20. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ruhákkal nem kereskedem ugyan, de sokat vásárolok neten. Szerintem amivel biztos nem nyúlsz mellé az a disney-s és a menő figurás cuccok minden méretben. De én inkább csak óvodáskor végéig árusítanék ilyen ruhákat az biztos. A ruhacsomagoknál azt hiányolom leginkább, hogy pl. csak pólók vannak egy csomagban. Én jobban keresem azokat a csomagokat, amikbe vannak alsó ruházatok is, pl. össze is lehet őket "párosítani".

Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem nem túl sikeresek az ilyen vállalkozások, de ne legyen igazam!!!

Szerintem nyisd meg a tesz-veszt, azon belül záródó aukciók, gyerekruhák, babaruhák. Nézd meg, mik azok, amikre érkezett licit és mire nem.


Ha engem kérdezel, akkor nekem tök mindegy, hogy milyen márka, lényeg, hogy jó állapotú legyen, inkább adok érte többet, de nyúlt, kopott, foltos még kevés pénzért sem kell. Jobban mutat a termék, ha előtte kicsit átvasalod, és nem összehajtva hanem kiterítve fotózod (ruhacsomagnál is, én a hajtogatott-ruhás-fotósokat ugrom is át).

És igen, ahogy írták, jó ha a csomagban van vegyesen nadrág, felső, pulcsi. Ha azonos fajta a csomag, pl. csak póló, akkor 3 db-nál ne legyen benne több.

2011. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2011. júl. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!