Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha GYED alatt születik meg a...

Ha GYED alatt születik meg a második gyermekem, de időközben megszűnik a munkahelyem (csőd miatt), akkor a második babával már csak GYES-re leszek jogosult?

Figyelt kérdés
A második baba GYED-e az alapján jár-e, hogy GYED-en van-e az illető, vagy hogy fizetés nélküli szabadságon van a munkahelyéről?
2009. jan. 19. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen kérdésem, beillesztem neked, ezeket írták rá. olvasd el.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi. Te melyik válaszolónak hittél, nagyon nem egyformák a válaszok. Megpróbálok majd a hivatalokban is utána járni, mert sajnos nagyon nem mindegy. :(
2009. jan. 19. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
én egyikne se nagyon énis majd megkérdezek valami "okosat" is ezügyben!
2009. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szakbarbár véleményére nyugodtan adhatsz, illetve bátran kérdezhetsz tőle.
2009. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!