Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma a lányommal csináltunk...

Ma a lányommal csináltunk sógyurmából lenyomatot. A barna tésztára mivel lehetne beszinezni a kéznyomot?

Figyelt kérdés

Küldök egy linket róla.

Vagy hagyjuk csak így megszáradni???

[link]

[link]

A másik a fiamé.


2010. dec. 8. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én fehér színűt csináltam, és az aljába belekarcoltam (inkább belepontoztam, így pontosabb a kifejezés) az aznapi dátumot. Feltettem egy tálcán a szekrény tetejére. Ha megszáradt, akkor kicsit ki fogom sütni - akkor már nem fog berepedni, megpüffedni. Majd valamilyen színű temperával fogom kifesteni - sárga-kék a szobánk, tehát valami ilyesmi színvilágúra, hogy dekoráció legyen belőle.
2010. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lefényképeznéd milyen lett a tiétek???
2010. dec. 8. 13:13
 4/14 A kérdező kommentje:

Mégis milyen szín illene a barnához????

Vagy csináljunk fehérböl?

2010. dec. 8. 13:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Most nem tudom lefényképezni sajna, mert kisfiam szobájában van, és alszik.

De nekem nagyon-nagyon tetszik a tiétek, nagyon szép lett, és ötletes. :) Egyébként valamilyen bézs, krém, vagy fehér színnel festeném ki magát a nyomatot.

Én csináltam egy tenyér és láb nyomatot is. A tenyér csak 1 tenyér, de a lábasnál két lábnyom van egymás mellett. Ha felébredt kisfiam, akkor lefényképezem és linkelem.

2010. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi az offért,de hogy csináltad a sógyurmát?
2010. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fehéret én úgy csináltam, hogy 1 pohár sót, 1 pohár fehér lisztet, 2 evőkanálnyi olajat kevertem össze kb. fél pohárnyi vízzel. A vizet csak óvatosan kell hozzáadagolni, és közben látod, hogy mennyi kell hozzá, hogy jó állagú legyen. Ebből jött ki egy tenyér és két láb. (14 hónapos a kisfiam, és elég tenyeres-talpas, tehát jó nagyok lettek. ha kisebb lenne a keze, lába, akkor még egy tenyérre való kijött volna, mert maradt is egy kis gyurma).
2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fehéret csináltam, majd a kész művet temperával festettem. A maradékból kerekedett a minta mellé kisvirág, stb. diszitések, ezeket különböző szinre festettem, mint egy festmény...

De ma már ételfestéket tennék bele és mindjárt ebből a szines gyurmából késziteném a figurákat rá.

2010. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lefényképeztem, szóval ez lett a végeredmény: [link]
2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!