Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszittert kell hogy fogadja...

Bébiszittert kell hogy fogadjak, mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

sziasztok! A babokam 8 honapos, és ugy tunik, osszejott egy nagyon àllàs. Mivel apa is dolgozik, és itt is, akàrcsak Magyarorszàgon, tobb mint lehetetlen bolcsodébe adni az aprosàgot, bébiszittert kell keressek.

Pàr napon belul el akarom kezdeni a telefonàlgatàst, személyes talàlkozokat stb, mit tanàcsoltok, mire kellene nagyon-nagyon odafigyelnem?Azok az anyukàk, akiknek szintén van bébisziterre, hogyan talàltàk meg a legjobbat?


2009. jan. 19. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem fontos, hogy legyen gyakorlata, ajánló levél sem árt. A legjobb ha valamelyik ügynökségen keresztül próbálsz valakit találni.
2009. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi a gyors vàlaszt:) Ehm..pontositok egy kicsit a sztorimon: itt, Franciaorszàgban, mivel tényleg lehetetlen bolcsit talàlni ( én 3 honapos terhesen !!!!akartam beiratni a gyerekem, és azt mondtàk hogy lehetetlen, megteltek), igy léteznek az un ."assistante maternelle"-ek, ok "hivatàsos" bébiszitterek, ilyen irànyu végzettséggel. Igazàbol ugyanugy keresed meg oket, lista, aprohirdetés alapjàn, mint a nem " hivatàsosokat" ( bocs, màshogy nem tudom elmagyaràzni :D), de a papirral rendelkezok kozott is talàlhatunk érdekes embereket. Pl: egy lakoparkban élek, ahol dolgozik egy ilyen no, làtom is hogy sétàltatja a manokat néha, de pl a cigi àllandoan log ki a szàjàbol, esténként meg merev részegen gyepàlja az uràt az udvaron...Szoval ...nehéz...
2009. jan. 19. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En mint baby sitter irok neked. Szoval a masik szemszogbol. Rendes csaladot is nagyon nehez talalni. Mert aki felvesz egy baby sittert azt hiszi, hogy egy arucikket vesz meg...na ez nagyon megalazo tud lenni. Amugy attol fugg milyen gyermekfelugyelore van szukseged. Ha bentlakot szeretnel, akkor tisztazni kell a jatekszabalyokat de ugy hogy vedd figyelembe a gyerekfelugyelo is ember. vannak erzesei es szuksegletei.

Ha csak bejarot szeretnel akkor is ugyan az a helyzet.

Ahol tudsz jokat talalni az greataupair.com. Egy rovid regisztracio utan nagyon sok baby sitter kozul valaszthatsz.

Sok sikert

2009. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!