Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utani mensi gondok?

Szules utani mensi gondok?

Figyelt kérdés

10 honapja szultem es csak 8 hetig "szoptattam" (ha azt a szenvedest annak lehet nevezni).

8 hetes volt a lanyom amikor eloszor megjott es onnantol nem is szopizott semennyit.

Tehat menstrualtam aprilisban, majusban es augusztusban.

Azota semmi....nem vagyok terhes.Vedekezunk es mindig tesztelek, mert idegesit, hogy miert nem jon meg.

Elmentem haziorvoshoz aki annyit mondott, hogy elofordul es nem kuldott el vizsgalatra (itt csak beutaloval lehet menni).

Felek nehogy valami bajom legyen (volt mar ciszta a mehemen 6 eve).

Valakinek volt mar hasonlo?Ez elofordulhat szules utan?Meg ennyi ideig is??


2010. dec. 11. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nődoki, csak egy "sima " nő; de azt tudom hogy a mensi elmaradása nem csak fizikai , hanem lelki okokat is rejthet magában. Pl. itt a leírásodból kiderül, hogy nem akartok még/már babát , védekeztek is...és annyira aggaszt a dolog, hogy még teszteket is veszel. Magyarán stresszeled magad azon, hogy "de miért nem jön már meg, lehet hogy????". Ez is késleltetheti a mensi rendes beindulását. Emellett még 10 felé oka lehet, akár a ciszta is (sajnos)...de rásegít ez a "várakozás" az biztos. Kérj beutalót azért, mert első a biztonság, de a tesztelést, idegeskedést jó lenne félretenni!
2010. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!


Ha jon a baba akkor jon...nem azert tesztelek, mert huu en mar pedig nem akarok gyereket, csak akkor felre tennem a karos szenvedelyemet (rengeteg kavet iszom es szinte minden nap energia italt is).Ovszerrel vedekezunk ami ugye nem 100%-os biztonsagot nyujt (bar csak az a 100% ha nem szeretkezunk).Tehat nem hiszem, hogy lelki oka lenne, vagy legalabbis ez az ok nem a baba.

Neha remenykedtem, hogy pozitiv lesz a teszt, de ha ep esszel bele gondolok nekem meg a babam mellett a helyem legalabb fel evig es utanna talan megprobalkozhatunk a kistesoval.

A hazi orvos szerint meg varjak.....csak nem tudom, hogy mire.Szerintem ennyi ido alatt rendezodhetett volna a hormon haztartasom.

2010. dec. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!