Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem kikészít! A baba sem...

A férjem kikészít! A baba sem tud aludni töle. Valami megoldás esetleg?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez elsöre nem tünik valami szörnyünek, pedig az! A férjem akármikor ha alszik, beszél, felkel álmában. De olyan hülyeségeket magyaráz...teljesen komolyan kommunikál, válaszol a kérdéseimre stb. És nagyon hangosan! Meg csapkod, felkel, tesz egy kört és visszafekszik aludni. Régen is voltak dolgai de nem ennyire súlyosan. Szegény 3 hónapos babánk meg frászt kap töle, úgy elkezd sírni, alig tudom megnyugtatni. Néha már én is félek töle. Tudja, hogy ezt csinálja, mégsem hajlandó a másik szobában aludni, sem orvoshoz elmenni.

Most mit tegyek? Vegyek neki altatót? Mi használ erre? Minden tanács jól jön. Elöre is köszi!


2010. dec. 15. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Az én férjem is beszél álmában. Nagyon jókat szoktam vele ilyenkor beszélgetni :), de nem járkál vagy ilyesmi.

Esetleg megpróbálhatsz beszélni (ha egy az orvosotok akkor vele, ha nem...) a saját házidokiddal, hátha tud valami okosat mondani.

De szerintem nem szabad mellette elsiklani, mert ki tudja mi lehet belőle.... Esetleg egyik éjjel kimegy a konyhába és a legélesebb késsel akar borotválkozni.

2010. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is beszél álmában és olyankor nagyon félek tőle!de a lányom nem ébred fel tőle.Valoszinű fáradt lehet azért csinál ilyeneket.
2010. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, fáradtság...... lehet benne valami... nálunk is akkor van ez amikor nagyon fáradt. Pl. most éjjel is arról beszélgettünk, hogy a Juli néni (akit én nem is ismerek) hogy megöregedett, meg hogy szegény fia nem bírja már anyagilag...stb. stb.
2010. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
És ha esetleg enne lefekvés előtt egy kis homeopátiás nyugtatót/altatót?
2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát én akkor is elvinném orvoshoz...szerintem kicsit ijesztő :( persze nem tehet róla de biztos van rá megoldás....nem értem a pasikat miért olyan nehéz elrángatni az orvoshoz...
2010. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szörnyűnek tűnik! Mi lenne ha átmenetileg te és a baba mennétek át a másik szobába éjjelre? Vagy oda is bemenne? Lehet hogy ha tényleg a fáradtság miatt van ahogy előttem írták, jobban ki tudná magát pihenni és gyorsan rendbe jönne. Gondolom a babához többször is kelsz éjjel, tehát lámpagyújtás, motoszkálás, esetleg sírás, más zajok, talán nem tud eleget pihenni. Emlékszem párom is hulla volt az első fél évben, pedig mindig én keltem a babához, csak hát mivel egy szobában voltunk megzavarta az ő alvását is a motoszkálás, a zajok, a fény, hogy beszélek a babához. De ha a nyugodt alvástól sem javul kellene hogy orvos lássa. Esetleg szüleivel, anyukájával lehetne beszélni hogy ez van és beszéljenek a férjeddel. Van hogy jobban hallgatnak a szüleikre. Remélem megoldódik, mert tényleg nehogy valami hülyeséget csináljon álmában! Tényleg és ilyenkor felébreszteni sem lehet?
2010. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy felébreszd! :o unokahúgom is alvajáró, szegény halálra rémült, mikor az éjszakai járkálása közben felébresztették...akár sokkot is kaphat!
2010. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!