Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is küzd álmatlansággal?...

Más is küzd álmatlansággal? Mitől lehet vagy mi a megoldás? Nagyon fáradt vagyok már, de éjjel egyszerűen 1-2 órákat tudok aludni.35 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, a szülés előtt több héttel és azóta az 5,5 hós babám miatt nem alszom, éjjel is 2-szer eszik még. Meg lehet szokni a fáradságot! Én nappal aludtam.
2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyanígy vagyok vele,már a 30.héttől sajnos...és egyre rosszabb,pedig azt hittem jobb lesz,hát nem...:( Én a melegtől,és leginkább a kézzsibbadásomtól nemtudok aludni éjjel,sokat mondok ha 1-2órát tudok...nappal meg sose tudtam,de mivel 2hónapja már nemtudok aludni,így előfordul hogy nappal fél-1órára elalszok,na de az nemolyan mintha éjjel aludnék..:S Olyan vagyok mint a mosott sz..,már erőm sincs sokszor kikelni az ágyból...mindenki mondja hogy most aludjak még lehet,mert meglesz a baba,nemfogok tudni sokáig...hát igen..aludnék én ha tudnék...hogy mi a megoldás?Nekem azt mondta a dokim,ha megszülök az:)Mondom dejó:)Úgyhogy kitartás neked is,nem sok van már hátra,csak kibírjuk!(36h)
2010. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen gondom. SEDATIF PC - homeos bogyó, nem árt a babának, nyugi.

Vagy elalvás előtt vegyél be kettőt (de úgy alkalmazd ahogy egy homeos cuccot kell, tehát pl. szopogatás előtt/után fél órával inni/enni ne, mentolos fogkrémet ne használj, stb.

Szóval ha elaludni nem tudsz akkor 2 db elalvás előtt szopogatva, ha átalvási gondod van (tehát elalszol, de éjjel felkelsz pl. pisilni és nem tudsz már visszaaludni - ez vagyok én -) akkor felébredést követően szopogass el kettőt. Nekem tutira hatott. Végre újra alszom!!!!

2010. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyan ez a bajom, de csak 5 hetes vagyok. és nem tudok aludni nappal meg majd össze esem, de kivárom az éjjelt mindekép..
2010. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok. nekem ez van már vagy öt hete. annyira zsibbad és fáj a kezem hogy 1,5-2 órákat fent vagyok plusz még jövök dolgozni is. megértelek sajna :-(
2010. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!