Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú csecsemőmérlege...

Milyen márkájú csecsemőmérleget, bébiüveg-sterilizálót, bébiüveg melegítőt, párásítót, ill. babakocsit választottatok. Kinek mi jött be? Miért? Ill. használtatok-e egyáltalán (babakocsin kívül)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezekből babakocsit használtam meg mérleget egy hónapig! Egyik se volt nagy márkás!

2009. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csecsemomérleg: bérelni fogjuk

sterilizalo: elektromos avent (nincs mikronk)

bebiuveg melegito: avent, ami fagyasztott dolgokat is olvaszt, csak be kell allitani a mennyiseget meg a tipust

parasito: bonito, hu, nem tudom a szamat pontosan, ami csapvizzel is megy,

babakocsi: még nincs :)


nem fog zavarni nagyon, ha nem fog cumisuvegre raszokni, viszont teny, hogy kelleni fog (ha picit nagyobb lesz, es el szeretnek menni itthonrol, meg ilyesmi), a bebiuveg melegitot foleg a fagyasztott dolgok miatt vettem..

remelem mind bejon :D

2009. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem is azért kérdeztem, hogy én csak nagy márkanevekre gondolok; csak teljesen kezdő vagyok és szeretném látni, hogy kinek melyik márkával, milyen tapasztalatai voltak. Lehet az egy 20e forintos babakocsi, vagy akár egy 120e forintos babakocsi.

Várom a többiek válaszait is.

2009. jan. 22. 07:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi avent mikrós sterilizálót vettünk az elefáni babadiszkontban, s volt hozzá egy ajándék cumisüveg, s vettünk anyatej tároló dobozokat, ami jó lesz a lefejt tejnek,később pedig a bébi kaját lefagyasztani, s ahhoz is volt ajándék cumisüveg, szóval így a cumisüveg ingyen lett.

Bébiüveg melegítőt sem vettünk, egy kis nyeles edénybe öntök forró vizet, abba beleállítom a cumisüveget, s átmelegszik majd benne a tej.

Mérleget nem vettünk, én feleslegesnek találom, heti egyszer séta közben beugrunk majd a védőnőhöz méreckedni, s akkor legalább ki is mozdulunk, s nem fogom magam azon idegesíteni hogy miért csak ennyit vagy annyit evett, hízott.

Párásítót sem vettünk, mert nálunk így is elég párás a levegő a lakásban, + állandóan szárad a ruha, amitől megint párás lesz a levegő, ha pedig még mindig kevés, akkor teszek a radiátorra egy porcelán edényben vizet.

Én a babakocsit találtam fontosnak, hogy az legyen jó minőségű, erős, strapabíró, könnyen tolható irányítható, mert azt 2 évig is fogjuk használni, s második babát is kiszolgálja. Quinny Buzz mellett döntöttünk. Nem olcsó, de vaterán vannak használtak, s újak is jó árban.

Textil pelenkát ha Bp-i vagy, az ikeában vásároljál. 3db van összecsomagolva, 2 mintás s egy fehér, 1000ft kb. de ég és föld a vastagsága a bababoltokban kaphatóhoz képest. Amit bababoltban vettem, szinte átlátszik olyan vékony, az ikeás pedig jó vastag s puha.

2009. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak köszönöm a tippeket:)
2009. jan. 22. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

én kaptam ajándékba egy Tefal márkájú mérleget. Nagyon jó amúgy, de én feleslegesnek tartom, mivel látom a babámon, hogy jól fejlődik, ezért nem kell méricskélni, hogy mennyit eszik. Ha rajtam múlt volna, én akkor vettem volna mérleget, ha nem eszik rendesen a babám, és mérni kell.

Szintén ajándékba kaptam egy Avent-es mikrós sterilizálót. Azt használom, a mellszívót szoktam benne sterilizálni és a kis gyógyszertári egy decis üvegeket, amikben a tejet szoktam lefagyasztani. Amíg nem volt meg ez a sterilizáló, addig kifőztem ezeket a cuccokat, de azt utáltam eléggé. Ebben a kütyüben 6 perc alatt sterilek a dolgok, nagyon klassz!

Mi nem használunk cumisüveget, így nincs szükség melegítőre sem. Tök feleslegesen vettem meg amúgy a cumisüveget (egyébként Avent), ráértem volna vele bőven.

Párásító szerintem szintén felesleges, azt nem vettem, én egy tál vizet szoktam a radiátorra tenni.

A babakocsink ebből a boltból való: www.babaeden.hu

Nagyon jó stramm babakocsi, szeretem nagyon, de csak annak ajánlom, akinek nem kell emelgetni, mert elég nehéz, kb 12 kiló.

Üdv

2009. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csecsemőmérleg: Momert volt nálunk, a védőnőtől kaptuk kölcsön 2 hónapig, már feleslegesnek tartom az állandó méricskélést, látom, h fejlődik, a védőnők meg úgyis lemérik mindig.

Sterilizáló: Avent Express II, mikrós, de van itthon Chicco folyadék is

Melegítő helyett nyeles edény van. :)

Párásító nincs, mert elég párás a levegő.

Babakocsi: Symbaba, nagyon meg vagyok vele elégedve, és aránylag jó áron találtam a neten újonnan is (20 ezerrel olcsóbb, mint nálunk a bababoltban, és uaz a típus!!!), bár én az enyémet használtan vettem.

Ha gondolod, belinkelem.

2009. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalukat, vannak jó dolgok és nem horror áron.
2009. jan. 22. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! babakocsi ügyben szándékosan nem írok konkrét márkát, mert igazából mindenkinek más válik be, illetve minden funkcióját tekintve teljesen tökéletes babakocsi biztos, hogy nincs. Én a választásnál annak idején visszafele gondolkodtam, végig gondoltam, hogy milyen körülmények között akarom használni, és utána választottam. Ha nem kell cipelni illetve nem akarsz vele tömegközlekedni, akkor a súly nem annyira fontos. ha tudod hol tárolni, akkor lehet az sem annyira lényeg, hogy mennyire könnyű összecsukni, mert valószínű akkor nem fogod naponta összecsukni. Fontos lehet még a "tágassága" mert van olyan típus a piacon amibe egy éves gyerek nem biztos, hogy belefér teljes téli menetfelszerelésben. A kerekek nagysága a terepviszonyok függvénye. Érdemes kipróbálni, hogy összecsukva befér a kocsi csomagtartójába. Én annak úgy választottam, hogy a saját elvárásaimnak megfelelő típusok közül kiválasztottam azt aminek szerintem a legjobb volt az ár érték aránya.
2009. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Mindenképp minőségi termékeket érdemes választani. Használat után is jó áron el lehet adni őket. A fontos az, hogy jó áron szerezd be! Nézd meg ezt az oldalt, [link]

Nagyon jó, igényes webáruház. Nyíregyházán mindent kiszállítanak INGYEN. A szülészeten is mindenhol kint van az elérhetőségük.


Üdv.

2009. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!