Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan sok anyuka írja itt,...

Olyan sok anyuka írja itt, tényleg ennyi rossz házasság van és ennyi rossz férj és apa?

Figyelt kérdés

Ahogy írjátok, sok pasi semmibe veszi a feleségét, terhes feleségével is kiszolgáltatja magát, üvöltözik vele, lelkileg terrorizálja, nem törődik a gyerekével, elmászkál késő éjszakáig otthonról stb.

Kell ez? Miért alázkodnak meg ennyire a nők? És hol a boldogság?


2010. dec. 18. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Legalább ennyi apuka is panaszkodhatna a feleségére,csak ők nem járnak ezen az oldalon. A férfiak vajon miért tűrik?

A rossz házasságért mindkét fél felelős,csak ezt sok nő nem képes belátni.

2010. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt látom (meg gondolom) hogy eleve ingoványos alapon nyugvó kapcsolatot "széthúz" egy gyermek; amelyik erős alapokon van, azt pedig megerősíti....

2010. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De egy férfi mit tűr? Fogja magát, lelép, a gyerekét hátrahagyva és a feje se fáj.
2010. dec. 18. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért tudnék mesélni ahol igazi házisárkány lakik....Lelépni nem is olyan egyszerű, ahhoz azért már kell egy két dolog.
2010. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb hiba amit sokan elkovetnek az, hogy azt hiszik meg tudjak valtoztatni a masikat (ez mindket felre igaz lehet, nem csak a nore vagy a ferfire). Sajnos tudom, en is beleestem ebbe a hibaba mar regen. Ahogy mondani szoktak, a ver nem vallik vizze. Nem szabad abba a hibaba esni, hogy valaki megvaltozik es gyerekekt vallani vele. Vagy elfogadjuk olyannak amilyen, ha nem tetszik akkor tovabblepunk. Szukseges, hogy megismerjuk az ember igaz lenyet. Szerelmeskent hajlamosak vagyunk csak a jo dolgokat latni es a rossz felett elsiklani. Lehetnek ezek a rossz dolgok csak mindennapi aprosagok de a baba mellett es rankszakadt gondoktol ezek az aprosagok nagy dolognak tunnek es bosszantoak lesznek nap mint nap. Ezeket is el kell fogadni ez is a "csomoghoz tartozik es el kell donteni, hogy tudunk-e vele elni a kesobbiekben is. Sokszor talakoztam itt olyan valaszokkal, hogy amig egyutt eljartak szorakozni a baba elott tokeletes volt minden aztan az anyuka maradt otthon, rendezi a csopseget amig apuka ugyan azt az eletet eli mint elotte. Szomoru nagyon, de az igazsag az, hogy attol amiert az anyuka azt hitte, hogy az apuka megvaltozik es o is otthon fog maradni hat ettol meg nem biztos, hogy ez igy lesz. Nem akarok senkit megbantani, igy is eleg szomoru ez, de szerintem ez az igazi en megismeresenek a hianya. Senkit nem akarok megbantani akinek nem inge...
2010. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen én is elgondolkodtam. Mostanában egyre több ilyen kérdést és választ olvasok. Szerencsére a környezetemben nem ezt látom, de hogy az ajtók mögött mi történik nem tudhatom.

A mi kapcsolatunk sem mentes a hullámvölgyektől, de még 14 év után is szeretjük egymást és sok mindenen átsegít minket. Az viszont tény és való, hogy a párom nem a legjobb apa. Imádja a kisfiunkat, mindent megtenne érte, de nem gyakorlatias. Eleve nagyon keveset van itthon, és akkor inkább csak játszani akar a kicsivel és pihenni. Nem etetni, pelenkázni, ..... Én ezt elfogadtam, és nem is zavar. Már nem. És szíves örömest vállalom a következő babát.

2010. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy hány ilyen apuka/férj van nem tudom, mondjuk apu is ilyen/volt 30 éve. De én szerencsés vagyok, mert a párom nem ilyen, és csak gondolni tudok az ilyen történetekre, mikor a barátnőimmel (akiknek szintén jó apa és férj a párjuk) azon "szenvedünk" hogy van, hogy alig várjuk már a délután 5! órát (és nem 8-at, 10-et ahogy sok helyen van) mikor már apa hazajön, és kicsit gyerekmentesít minket. Meg mikor azon "panaszkodunk" hogy mikor jutunk el mi bárhova is, mikor ők meg mennek egy hónapban egyszer! két órára sörözni a szintén apuka haverokkal....stb.

Szóval én nem panaszkodom, a párom megcsinál mindent, amit egy apának és férjnek kell, vagy elvárható, jó a munkahelye, sokat tud velünk lenni (a napi 8 óra munkán kívül) és mégis van módunk "kibeszélni" őt. Ekkor mindig arra gondolok, hogy a fent említett történetek tulajai meg... biztos nem bírnám egyedül... el vagyok kényeztetve ezek szerint...

2010. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!