Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zavarja majd a babát, ha nem...

Zavarja majd a babát, ha nem ugyanolyan az etető cumija, a nyugtató cumija, stb? Vagy nem baj, ha az egyiknek ilyen a formája, a másiknak olyan? Vagy jobb lenne mindenből egyformát venni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenből egyformát vettem. Mam-ost.

Viszont kaptunk Avent-es cumisüveget, annak a cumifejét nem fogadja el a kicsi.

Ja, és mindenünk szilikonos, kaptunk egy latex játszócumit, ami típusra szintén Mam, de azt sem fogadja el, csak az ugyanolyan szilikonból készültet.

Szerintem gyerekenként változó, az én picim nem túl simulékony. Ragaszkodik a MAM-hoz. :)

Ha még vásárlás előtt állsz, érdemes uolyanba beruházni, bizos, ami biztos. Én a MAM-ra esküszök, de mkinek más jön be. (azért szeretem, mert darabokra lehet szedni, így könnyen tisztítható)

2009. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kisfiam Avent-es üvegből eszik, ami természetesen szilikonos. A játszó cumija viszont latex, amit szerintem a puhasága miatt szeret.
2009. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a játszó cumi Chicco, ami ráadásul cseresznye formájú. Ő ilyet kapott először és hiába próbáltuk késöbb átszoktatni, más formájú nem jött be neki.
2009. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam Aventos cumisüvegből iszik, de a játszó cumija asszimmetrikus, fogszabályozós, másmilyet nem fogad el. Nem zavarja, ha nem egyformák, de általában a legtöbb baba azt a cumit szereti meg, amilyet először kap.
2009. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát nem kell, hogy az etető és a játszó egyforma legyen, de utána mindig ugyanolyat kapjon az adott célra.


Köszi

2009. jan. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!