Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tölti csak a kisbabájáv...

Más is tölti csak a kisbabájával a szilvesztert?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisbaba, én itthon vele egyedül, apja meg valami discóban, tőlünk 70km-re. Tegnap jelentette be, hogy lelép. Mondjuk megszoktam, örökké ez van. (29 éves) más is van hasonló cipőben?
2010. dec. 31. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt, hogy kettesben leszünk a fiammal, mert apa dolgozik. De este 8-kor hazaért. :) Letusolt, tartott egy kis tűzijátékot a gyerkőcnek, majd elvittük őt aludni. Most már apa is alszik, csak úgy zeng tőle az egész ház úgy horkol. De legalább itthon van.
2010. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az más,ha dolgozni kell neki,mintha egyedül elmegy bulizni,a családja meg otthon a pici babával.Én nagyon sajnállak.Egy családapához már ez nem méltó viselkedés.Tapintatlan,főleg hogy a kérdésedből itélve téged nagyon is zavar.
2010. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Sajnálom, hogy ilyen a párod, minősíteni nem akarom. Próbáld meg magad ennek ellenére jól érezni! Most nekem sem könnyű, igaz hogy a férjem itthon van, de már alszik, a babánk is, de az estét végig veszekedtük az ünnep alkalmából. Úgyhogy feljöttem ide egy kicsit kommunikálni, csináltam magamnak egy csésze forralt bort, aztán ünneplek veletek!
2010. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

szó, mi szó, szarul esik, nem is kicsit. barátnőméknél 1 éves a baba, pár ismerős náluk van beszélgetnek...

másik barátnőméknél dettó, 1 hónapos babával...

szomszédban detto, 3 hetes babával...

nem a buli hiányzik, csak ez az egész nagyon nyomaszt...

rosszul választottam párt :(

mondjuk még mindíg jobb, mint tavaly pocakosan dec. 26.-án hagyott itt a disco miatt...

2010. dec. 31. 23:14
 5/19 A kérdező kommentje:
ja, és csak sejtem, hogy kivel van, meg hol, mert nem közölte velem hova megy és kivel... gondolom nem tartozik rám...mondjuk nem is kérdeztem meg igazán nem is érdekel...
2010. dec. 31. 23:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen párod van. Az enyém "csak" alszik. Menekül. Mi is veszekedtünk, aztán ő elaludt, míg én altattam. Persze, majd fáradtságra hivatkozik. Egész héten szabin volt.

Gondolkodtam rajta, hogy felbontom a pezsgőt, s egyedül ünnepelek. De nem sok kedvem van hozzá. Ezt azért nem vártam volna tőle.

2010. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon önző és kegyetlen emberre vall, képes titeket otthagyni ilyenkor is. Sajnos én is egyedül vagyok a pici babámmal, de náluk apuci dolgozik reggelig egy étterembe, ahol diszkó van :( Kicsit féltékeny vagyok, remélem nem mászik rá egy részeg pi..csa sem ismerve a vendégkört.
2010. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

tehát akkor nem én vagyok az önző dög,mert nem hagyom bulizni szegénykét??? :D

Köszi a választ, B.U.É.K.

2010. dec. 31. 23:27
 9/19 anonim válasza:
100%
Idős özvegy vagyok. Hasonló "nagyon komoly" kapcsolatokért hagynak egyedül rendszeres a gyermekeim. A napi ellátás jó, az ünnep nem számít. Azt tudom mondani, ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Aki gyermekével van egyedül annak még lehet reménye. Más és én is gondolkodhatunk hol rontottuk el.
2010. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
biztos észre sem vesz más nőt a párod, ne aggódj!
2010. dec. 31. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!