Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tölti csak a kisbabájáv...

Más is tölti csak a kisbabájával a szilvesztert?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisbaba, én itthon vele egyedül, apja meg valami discóban, tőlünk 70km-re. Tegnap jelentette be, hogy lelép. Mondjuk megszoktam, örökké ez van. (29 éves) más is van hasonló cipőben?
2010. dec. 31. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy egyedül vagytok, mi a nagyszülőknél vagyunk és már mindenki alszik csak én nem!

Boldog új évet nektek és minden jót!

2011. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te érezd magad rosszul, sajnos a "párod "nem apa és nem is társ, neki már családja van, és kötelessége veletek lenni, és a kor nem magyarázat.

Én egyedül vagyok, de én teljesen más cipőben járok.

2011. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz, sajnalom.

Nem tudsz ra hatni?

Egyebkent sem jo a kapcsolatotok?


Nalunk is volt olyan, hogy a ferjem mondjuk nyaron elment a barataival 2 napra to melle satorozni, de az egy dolog. Nem azt mondom, hogy fenyesen ereztem magam, mert bevallom,kicsit irigyelltem, masreszt nem volt annyira vicces 2 ket ev alatti gyerekkel egyedul lenni ket napig (a nappal mar megszoktam, az ejszakakat nem szeretem igy).

De ez tenyleg mas volt, fel eve terveztek ezt a programot.

Egyebkent nem hagyna buli miatt ithton engem, kifejezetten azert van oda, ha egyutt megyunk el szorakozni, vacsorazni, ha nagy ritkan van, aki vigyazzon a sracokra.

Tegnap erre esely sem volt, igy hamar agybadugtuk a gyerekeket, mi pedig forralt boroztunk, beszelgettunk, virslit ettunk, szeretkeztunk. Szoval probaltunk unnepi hangulatot teremteni a magunk modjan.

En nem ertem, hogyan hagyhatott egyedul teged a parod szilveszterkor. Menne maskor bulizni egyedul, ha mar annyira akar, de azert "illene" az uj evet kezenfogva koszontenetek.

2011. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Azért szerintem nem olyan rossz itt a helyzet.Az én párom is elment,reggel 8-kor jött haza.Ketten voltunk itthon a 21hónapos lányommal.Elment bulizni a barátaival.Nem volt kiírva,hogy család apák nem mehetnek be.16éve élünk együtt(39éves),most aludt volna itthon velem?Jövőre én megyek.:)
2011. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kettesben voltam itthon a kisfiammal (15 hónapos): apukája éjszakás volt. Viszont ha nem dolgozott volna, az estét velünk töltötte volna. Igaz, a gyermek előtt mi már kibuliztuk magunkat, már nem vágyódunk el itthonról.
2011. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

sya!majd nem mintha én írtam volna mindezt amit áttélsz!nálunk majd nem ugyan ez a dörgés akisfiam 19hónapos mi átmentünk anyuékhoz párom a haverjaival vedelt hát ez volt a szilveszter meg minden hétvége,ha dolgozik semmi baj nincs csak a többi szabad idős lelépések,szó nélkül na meg persze kitudja hol jár főleg ha hajnalba esik haza.hát minekükn ugy látszik ezt dobta a gép,na meg amikor majd a pici megkérdezi apa miért nincs megint velünk??


Na BUÉK

2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül voltam a 2 éves fiammal. Apa elment bulizni. Nálunk ez nem újdonság. Amióta a gyerek meg van, azóta én még 1 órát sem lehettem távol tőle "kikapcsolódás" címén. De a kapcsolatunkat nézve - nem az igazi, nem is volt gond, hogy nem volt itthon. Kicsit magányosnak éreztem magam, de ez van már vagy 8 éve.
2011. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek, köszi a választ, detto nálunk is, most persze megy a puncsolás, de őszintén szólva ez dühít a leginkább...már nagyon unom....mindíg ez van, "nem haverozni megyek, csak..." aztán ránkcsukja az ajtót...de 4 éve az megy, én kis hülye meg azt hittem, hogy a baba majd talán kicsit megváltoztatja....nem így lett. és az a legrosszabb, hogy úgy adja elő, hogy még őt kéne sajnálni
2011. jan. 2. 09:43
 19/19 A kérdező kommentje:
ma közölte, hogy elköltözik. persze én vagyok a hibás, mert veszekszem vele! nem azért mert leszar minket, és bulizni akar nem családozni!! de mindegy, meg is könnyebbültem, nem tartottam vissza egy másodpercig sem! sőt, még egy hónapot itt akart maradni, hogy nekem segítsen!!! JAAAAA!!! majd ha tollas lesz a hátam!
2011. jan. 2. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!