Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok, hogy eltűnt egy...

Láttátok, hogy eltűnt egy anya a kisbabájával?

Figyelt kérdés

Eltűnt egy Varga Boglárka nevű 24 éves anya a 4 hónapos babájával. A 107-es számot hívjátok ha látjátok véletlenül.


Oltásnak itt most nincs helye,aki kötekedni akar menjen máshová


Azért tettem ide, mert az anyás babák gyakrabban ránéznek a babás anyákra.


[link]


2010. máj. 30. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eddig nem láttam.De sajnálom,hogy nem segíthetek.Nem hinném,hogy összefutnék vele,elég messze lakunk egymástól.Azért ki tudja,vannak még véletlenek.
2010. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon megrázó, kiírtam iwiw-re. Hátha ... annyira szeretném hinni, hogy jól vannak. Szorítok nagyon nekik!
2010. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én iwiw-en is megnéztem, mert egy kép alapján nem tuti hogy felismerem.


remélem én is,hogy jól vannak...valamiért úgy érzem,hogy bp-en lesznek...nem hiszem,hogy a környéken bolyong,már megtalálták volna.


vajon mi késztette erre? első gondolatom sajnos a párja volt:Smi másért vitte volna a babát is...de istenem remélem nem kint éjszakáznak...adja az ég,hogy ne...ott fagy meg a baba:(

2010. máj. 30. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
28-án tűnt el, 29-én este belépett iwiw-re. Olyan nagy baj nem lehet, ha tud internetezni.
2010. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kitudja kitudja:)


lehet feltörték az adatlapját...vagy a férje tudta a jelszót esetlen automata belépett...

2010. máj. 30. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:

nem tudhatjuk...

Ha én eltűnnék a kisfiammal, nem hiszem, hogy a párom avval foglalkozna, hogy belépjen az iwiw-emre.

Mindenesetre remélem, hogy a kicsilány tényleg jól van.

2010. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tőlünk tűnt el.Ma még nem került elő. Ha vonattal,vagy busszal ment valahova,akkor 6-8 felé is mehetett.
2010. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

arra nem gondoltál esetleg,hogy azért nézte meg az iwiwen,hogy hátha esetleg hagyott ott valami nyomot amin ő elindulhat mégis merre keresse? muszáj direkt rossz indulatúan nézni a helyzetet?


hogy érte,hogy tőletek tűnt el? barátnő vagy?

2010. máj. 30. 23:32
 9/15 anonim ***** válasza:

annyira ismerős.Lehet azért,mert járt nálam az üzletben(Vodafone),vagy csak láttam már,nem tudom.De az tuti hogy nem a hétvégén láttam.

Amugy nekem is az jutott az eszembe egyszerre sajnos,hogy biztos összeveszett a párjával. :(

Isten vigyázzon rájuk.Nem hiszem hogy elrabolták volna,mert miért rabolna el bárki egy kisgyerekes anyát babával együtt.Szerintem legalábbis.

Remélem hamar kiderül az eltűnés oka,és sértetlenül előkerülnek.

2010. máj. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
reméljük meglesznek tényleg:(
2010. máj. 31. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!