Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek 2 (vagy több) gyermeke...

Akinek 2 (vagy több) gyermeke van, a nagyobb óvodás, a pici újszülött, hogyan viszi a nagyobbat oviba?

Figyelt kérdés
Ha a férjetek korán megy dolgozni és nem tudja elvinni, akkor hogyan oldjátok meg? A kicsit ébresztitek, és irány együtt, vagy a nagyobb később megy, mikor a pici magától már felkel?
2011. jan. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2.gyerekem novemberi,az első 2 hétben itthon volt a tesó,utána mentünk reggel,délután a babával vele,érte.

Apa reggel 6-tól este 6-ig dolgozik,segítségünk nincs,azt sem akartam,hogy a bátyus megutálja a picit,hogy miatta nem járhat oviba,mert szeret ott lenni.

Soha nem volt problémánk a pici miatt.

Hamar beállt a napirendünk,reggel etetés után indultunk az oviba,amíg én etettem,addig tesó elkészült

2011. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislány Juliusban született a fiam szeptemberben kezdte az ovit!Hálistennek a fiam korán kelő és a kislánnyal sincs gond!Fél 7 körül kelnek megetetem a kislányt rendbe rakom felöltöztetem addig a fiam nézi a mesét fél 8-kor felöltöztetem a kisfiút is reggelizik ha éhes és 8-8:15 fele indulunk az oviba!Hazajövünk kitakarítok megfőzök és fél egykor megyünk érte!Jó időbe jobb lesz nem kell annyi ruha!A kislány csak azt nem szereti de amugy annyira jó hogy amikor indulunk az oviba és beteszem a csöpimet a babkocsiba már alszik is!10-ig fél 11-ig alszik addig simán megvan főzve kitakarítva utána az övé vagyok!Mikor fél egykor megyünk a bátyóért megint csicsil!Ha hazaértünk megetetem a fiam mert hiába ebéd után megyünk érte állandóan éhes a szerelmem!Utána ő is alszik!4-5 fele megjön Apa is utána jut időm magamra is hajmosás borotválkozás ilyesmi!Felkelés után uzsi játék jó időben séta fél 7-kor vacsi a kislány 7-kor a kisfiú fél 8-kor fürdik 8-kor már ágyban vannak fél 9-re csendes a ház:)És másnap reggel úgyanígy:)
2011. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nov-ben született a kicsi.

A párom 2 napot volt itthon és 2 hétig 1 órával később ment melózni reggel, így ő hordta a nagyot az oviba.

Utána a kicsivel jártunk, max. 1/4 9-kor kellett indulni, így ha a kicsi aludt volna még, akkor is 1/2 8 körül felébresztettem, mert szopizott és mire még felöltöztünk, kellett hozzá fél óra. A nagy addig mesét nézett.

Elég zűrös volt az eleje, mert a kocsiban azonnal elaludt a kicsi, nehéz volt valami napirendet kialakítani, de végül belejöttünk, csak a nagy meg elég sűrűn volt beteg, olyankor meg borult minden :)

2011. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziazstok! Nagyon ügyesek vagytok! Akkor nem lehetetlen... :-) köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!