Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerulnek a 98-as,...

Mennyibe kerulnek a 98-as, vagy nagyobb body-k? Es hol veszed?

Figyelt kérdés

Ket eves a fiam, pelenkas, de mar 100 cm korul van. A 92-eseket mar alig tudom begombolni.

De ahol eddig neztem, ott 92es meretig vannak, nagyobbakat vagy nem lattam, vagy csak dragan (nekem az 1800-2000 forintos darabar soknak szamit erte, mert szeretem, ha inkabb sok van belole, minimum 10 darab kellene.


Te hol veszed es mennyiert?


2011. jan. 2. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tecsóba?
2011. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mar tobbszor neztem, nem talaltam ott sem ekkorat.

az ott levo legnagyobb meretet novi ki epp most, ami 18-24 honap, 92 cm.

2011. jan. 2. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
A C&A-ban és a Skálában nézz szét. A Skálás talán már túl babás lesz a mintáját tekintve (illetve nem tiszta pamut), a C&A-s viszont egy kicsit talán drágább (900 Ft körül volt tél elején).
2011. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vatera,tesz-vesz

De miért kell egy egyévesre még body?

Bár mondjuk az igaz hogy télen praktikusabb

2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Interspar, 600 ft, igaz trikó body.
2011. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Akkor ezeken a helyeken megnezem, ha jarok arra.


2 eves, negy egy eves.

Amig pelenkas, addig lesz body, addig praktikus, foleg, hogy body nelkul benul a nadragba es kicsatolja a pelenkat. Le nem veszi, csak lehuzza a tepozarat. Meg egyebkent is jobb, jo idoben is inkabb bod lesz rajta meg nadraggal, vagy ejjel pizsama alsoval, mert egebkent folyamatosan csupasz a dereka.

Most meglepodtem, azt hittem, hogy mas is ad meg bodyt ennyi idos gyerekere, ezek szerint nem.

A vaterat, teszveszt mar atneztem, uj csak dragan van, hasznaltat nem szeretnek, mert mar van 2. babank is, o orokli majd a ruhakat, igy felek attol, hogyha a hasznaltat meg a fiam is hasznalja, akkor mar ramaty allapotban kerulnenek a picire.

2011. jan. 2. 21:19
 7/9 A kérdező kommentje:
javitok: nem eg eves. Elirtam.
2011. jan. 2. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Az enyém is 2 éves, 94 centi és még mindig éjjel-nappal azt hordjuk. Így tuti nincs ki a dereka. Csak sajnos már lejárom a lábam, mire találok neki bodyt.

A C&A-s, Skálás

2011. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2 éves lesz és mi is mindig bodyt hordunk.Szeretem,mert nincs kint a dereka és a pelust is tartja.Tesco-ban és C&A-ban vásároltam nem rég.

T: 5db 3700Ft(18-24hó,de van még 24-36hó),C: 1db 790Ft (50...92,98,104,110-eset is láttam)jó minőségűek.

Nekünk még csak a 18-24hó és a 86-92-es méret kell.

2011. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!