Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama magazin előfizetők...

Kismama magazin előfizetők hogyan kapjátok meg az újsághoz mellékelt ajándékokat, ha nem férnek be a postaládába?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem Kismama előfizető vagyok, hanem Nők lapja egészség, de nekem is jött már nem egyszer úgy, hogy az ajándéktól nem fért be. Felcsengetett a kézbesítő (4. emeleten lakunk) és felhozta. Eddig mindig rendben megkaptam. Miért kérdezed?
2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen nem kapom meg:(

Miért? Most mit nem kaptunk meg?

2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a szabályzatban hogy ha melléklet van hozzá azt nem kapják meg az előfizetők de ált. cumi szokott lenni hozzá nem bánom. Ha cd vagy papiralapú a melléklet befóliázzák és megkapjuk.


Még csak fél éve vagyok előfizető. De nem a postás hozza hanem a media log kft. náluk tudsz reklamálni.

2011. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ha nem kapjátok meg, akkor kell írni a kiadó címére levelet vagy emailt, esetleg felhívni őket és panaszt tenni. Keresnek más kézbesítőt, aki nem lesz lusta felvinni.

Egyszer jártam úgy a két év alatt, hogy elfelejtették kézbesíteni a lapot, írtam a Sanoma címére és 3 nap múlva meg volt az újság (akkor ajándék sem volt hozzá), csak a nyári szabik miatt belekeveredtek a postázásba.

De fizettek érte, ne hagyjátok annyiban a dolgot.

2011. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Alapvetően elméleti a kérdés, csak ebben a hónapban kell először kapnom az újságot. Egyrészt azt sem tudom, mikorra várjam, másrészt kíváncsi vagyok, hogy működik :)
2011. jan. 4. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy olvastam a feltételeiknél, hogy amennyiben ajándék jár a laphoz, azt az előfizetők nem kapják meg! Ennek tudatában fizess elő! Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy ami nem fér be a postaládába azt nem kapod meg. Én fél évig voltam előfizető, és pl a popsitörlő minta benne volt, az befért a postaládába :) De pl cumit nem biztos hogy kaptam volna
2011. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!