Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Becsomagoltátok az ajándékokat?

Becsomagoltátok az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Végülis ki mit kap?
2010. dec. 22. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

igen!!!! :)))))))))))))))))))

már laig várom. a kisfiam játszóasztalt kap. a férjem meg egy karórát és egy övre fűzhető mobiltartót, mert most mindkettőre szüksége van, mert ami eddig volt, az tönkrement. nálunk nem gazdag a ézuska, erre telik, meg sok-sok szeretetre és a valóság, miszerint ez az első hármasban töltött karácsonyunk!!!:)

legjobban azért izgulunk a férjemmel, hogy a pici mit fgo szólni a fához! :)

2010. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már igen, szerencsére túlvagyok rajta. :)

A kisfiam egy interaktív kutyust fog kapni, duplót és zenélős mesekönyvet.

Apa ajándékát sajna nem oszthatom meg veletek, mert a kis ravasz néha olvasgat itt, nem szeretnék idő előtt lebukni a meglepivel. :)

2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp most végeztem velük :) Apával mi egy csodaszép albumot kapunk, benne 9 hónapnyi fejlődéssel a 9 hónapos kislányunkról. Ezt az anyukám, és a nagymamám is megkapják. Ezen kívül anyukám még kap egy "A legjobb nagymama" törölközőt, és az egész család kap 1-1 kéz és láblenyomatot sólisztgyurmában, amit aranyra és pirosra festek majd (sajnos ezek még nem száradtak ki, úgyhogy még nincsenek készen). Mindenki az új "rangja" szerint kapja az üdvözlő kártyát az ajándékokhoz (anyukám lett a nagymama, mamám lett a dédi :)), és mindent a kislányom, Zsófi "írt alá". Kislányom készségfejlesztőt kap, a formabedobálós fajtát. Nálunk ilyen lesz a karácsony :) Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! :)
2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de holnap meg fogom tenni. Kisfiam kap egy fa kalapálós játékot, meg valami böszme nagy kukásautó-féleséget. Párom kap trikókat, meg nadrágot, és egy borotvát. (Sajna a nadrágot együtt fogjuk megvenni, így az nem lesz meglepi.)

Nálunk maga a műfenyő már fel van állítva a szobában, hogy kisfiam szokja, holnap fogjuk feldíszíteni, mert 24-én már reggel elutazunk.

2010. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

igen.kb 1 hete minden be van csomagolva.

kisfiam kap egy mászóalagutat 2 sátorral,verdás ágyneműt,verdás étkészlet.a 2 dédszülő meg a férjem szülei fotós naptárat kapnak.a szüleim tévétartót.az öcsém feszülős boxert kért :) a húgom meg hannah montanas ágynemű garnitúrát kap.a férjemmel egymásnak idén nem ajándékozunk,mert ő most jár jogsira igy az az ajándék kettőnknek.

2010. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából:)

A kisfiam 8 hónapos, ő egy ikeás járássegítőt kap, meg 4 ikeás textilkockát. A férjemnek egy headset-et vettem, a munkájához nagyon jó lesz, ennek nagyon örülök, évek óta nem volt ilyen jó ajándékötletem neki. A szüleimnek, anyósomnak és nagymamámnak csináltattam egy-egy naptárt a fiamról, és ehhez még kapnak apróságokat. A barátok ajándékait még nem tudtam becsomagolni, ezek csészék, ünnepi cukor, ilyesmik. De az idei karácsonyra nagyon készülök, a kisfiam miatt.

Nálad mi a helyzet?

2010. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent! A kisfiam egy csomag fürdős játékot kap (5,5 hónapos), a párom egy nagy pokrócot a kedvenc focicsapatának címerével, a nagyszülők,dédszülők fényképalbumot a manóról, meg kávét, csokit, piperecuccokat! Illetve ma vettem egy pici gyökeres fenyőt, ami majd ki lesz ültetve, ez is a kisfiam ajándéka, majd később biztos nagyon fog tetszeni neki, hogy ez az "ő fája"!:-)
2010. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma csomagoltam be az utolsókat. A kislányunk ajándékai nem csomagolom be, tavaly sem tettem. Még csak másfél éves és olyan játékokat kap, amik már összerakva érvényesülnek, mint pl a játékkonyha. Kap még porszívót, amit szintén kiszedek a dobozából, hogy rögtön tudjon játszani vele. Építőt is kap, farmos zenevonatos. Pizsama, könyv, nyomda, kirakó lesz még a fa alatt.
2010. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, majd holnap ha alszik a kicsim. Sok csomagolni való nem lesz. A párommal egymásnak nem vettünk semmit, mert nincs rá keret. A gyerkőc kap használtan beszerzett Fp teknőcöt olyan zenélős-számolós-betűs féle.
2010. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most fejeztem be a csomagolást. Lányom egy krumifej uraságot kap, apa hoki mellédőt.

Egyik dédiék a folyosóra szőnyeget, a másik ágytakarót( ezt lányom annyira szereti tetszik neki, rajra feküdt, simogatta, becsomagoltam hát nem széttépte megint ráfeküdt:)

Mami képet kap, sógornőim talàlták ki, hogy megfestenek engem a férjem a lányunk és őket egy képen. Na tegnap jött a képről a kép, én lemaradtam( gondolom nem akarnak nap mint nap látni, nem vagyunk túl jóba mert mindig megmondom a magamét, de ezért is) szóval rajta van a 2 sógornőm a férjem és a lányunk, hát a férjemről valami régi képet vihettek, mert 15- nek nèz ki a képen(34)

a lányunk meg nagyon ronda rajta, olyan karikatúra szerű, nem lett szép, még jó hogy lemaradtam:)

Após pulóvert kap, egyik sógornőm farit és pénztárcát, a másik felsőt és táskát.

Bízom benne mindenki örülni fog!

Most már csak arra vagyok kiváncsi én mit kapok:)

2010. dec. 22. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!