Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak esetleg olyan oldalakat...

Vannak esetleg olyan oldalakat, ahonnan mindenféle játékot lelehet tölteni a kicsiknek ingyen? Gondolok itt társasjátékra, vagy bármi olyanra amit anyuval-apuval közösen csinálhat egy bölcsis, ovis korú gyerek.

Figyelt kérdés
Nézelődtem én a neten, találtam néhány oldalt, de nem az igazi egyik sem. Olyan elfoglaltságot keresek, ami jó programot ad az egész családnak, de leginkább a gyereknek.
2010. márc. 23. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Hát én ajánlanám a www.honfoglalo.hu - t és ott a Junior szobát.

Regisztrálni kell csak.

Vagy vannak különbözö torrentoldalak pl.: -beload.hu

-ztracker.hu

stb.

Némelyik csak regisztrációt igényel de egyik-másikhoz meghívó szükséges. Szerintem a torrentoldalakon lehet a legtöbb jó játékot megtalálni.


De ha ez túl bonyolultnak tünik akk meg csak a honfoglalo.hu meg a stratlapjátékok.hu a megoldás vagy más ilyesféle játékoldal. :)

2010. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a www.canadahun.hu oldalt ajánlanám. Innen komplett társasjátékokat is le tudtok tölteni, vagy feladatlapokat, könyveket stb. Regisztrálni kell és ha megvan a 20 hozzászólásod és eltelt 48 óra, akkor már tudsz töltögetni.

Ezenkívül ha már nagyobb a gyerkőc, akkor szerintem jó még a kvízpart oldal is. Itt vannak kifejezetten gyerekes kérdések, de felnőtteknek is nagyon jó.

2010. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 26. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Kidoz.net

Nézd meg ezt, kifejezetten gyerekeknek szól, még véletlenül sem ugrik be semmi olyan, ami nem nekik való.

2010. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!