Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen konkrét tapasztalatotok...

Milyen konkrét tapasztalatotok van az okosbaba programról?

Figyelt kérdés

Egy csomót kerestem itt a neten, meg feliratkoztam hírlevélre is, de az egészet úgy érzem, egy misztikus ködben tartják, mindig csak azt a választ kapom, hogy menjek el egy szemináriumra. No, de az vagy 8-9 Ft, ennyit , meg 1-2 teljes napot nem szánnék rá, ha mondjuk nem nekem való a dolog. (Mondjuk, ha úgy ítélném meg, hogy képtelen vagyok a végrehajtására.) A honlapjukat olvastam, nem lettem okosabb.

Az eddig talált fórumokat mind gyanúsan az "üzemelteti" aki magát a programot oktatja.

Minden válasz érdekel, de csak azoktól, akik csinálják is, vagy mondjuk elvégezték ezt a bizonyos szemináriumot, tehát tapasztalataik vannak. A kívülállóként "szerintem hülyeség", vagy "biztos jó, de nem ismerem" válaszokat kérlek kerüljétek!


2009. jan. 29. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!