Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó lenne ez az elképzelés...

Jó lenne ez az elképzelés későbbre is?

Figyelt kérdés

Lányomnak vennék egy sport kocsit amire lehet hordozót rakni,és a mostani kocsinkat eladnánk,és a következő babánknak ez a kocsija lenne ,és még kicsi addig csak a hordozóba lenne,nem lenne hozzá mózes.pl.: [link]

és később megvehetem a hozzátartozó hordozót: [link]


2011. jan. 10. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
én is igy vettem nemrég babakocsit.sajnos tönkrement a régi(esernyőkocsi) és kellett vennem újat.de mivel tervezzük h lesz kistesó igy nem akartam újra kocsit venni akkor,igy vettem egy 3 kerekűt hordozóval.
2011. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, de nehpgy úgy járj, hogy később ehhez a babakocsihoz nem lehet majd hordozót kapni...
2011. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyit tervezed majd a picit babakocsiztetni, de ez a hordozó azért nem túl jó sokáig, én szerettem a mózest. az kénylems volt, aludhatott kint is akár a teraszon benne.
2011. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyet használok, csak óriási kerekekkel, mert erdőben lakunk. Sokan mondják, hogy nem kényelmes hosszú távon a hordozó, de az én lányom pici korától nagyon jókat aludt benne. Végül is nem véletlenül használható újszülött kortól. Meg hát végtelenül praktikus, ha a baba elalszik az autóban, nem kell kivenni a hordozóból, hanem azzal együtt át tudod tenni a babakocsiba, és vissza. Az enyémen testvérfellépő van, 2 év korkülönbségnél nagyon jól jön az is.
2011. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit tervezed majd a picit babakocsiztetni, de ez a hordozó azért nem túl jó sokáig, én szerettem a mózest. az kénylems volt, aludhatott kint is akár a teraszon benne.
2011. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Napi szinten talán egy órát max kettő órát lenne benne.

Hát igen nekem is eszembe jutott hogy mi van ha már nem lehet kapni hordozót hozzá mert 4éven belül szeretnék újra babát.

2011. jan. 10. 09:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jo az elkepzeles, en is igy gondoltam el.

2 gyermekunk van, a nagyobbik ket eves, a kisebbik 11 honapos. Mozes egyik babakocsinkhoz sem volt, en nem tartottam fontosnak, az eleinte hasznalt babakocsi fektetheto volt, labzsakkal, ha fujt a szel, akkor felraktam az esovedot, az felfogta a szelet, hideget.

Nekunk ez igy bevalt. Viszont a kicsi mar 11 honapos lesz, koltozkodtunk, harmadik gyerek nem mostanaban lesz, igy eladtam a fektetheto kocsit, a testverkocsit is, a nagyobbnak megmaradt a sportkocsija, a kicsinek is vettem egyet.

Ehhez is adapterrel csatlakoztathato hordozo, megvettem az adaptert, a hordozot majd akkor, ha lesz harmadik gyerek, tehat ezt a kocsit megtartjuk. A hordozoinkat is eladtam mar (ketto volt).

En nem felek attol, hogy nem lehet majd kapni hordozot, mert egy eleg ismert markarol van szo, az elmult evekben egyszer volt naluk tipusvaltas, a harmadik gyerkek megszuleteseig is max egyszer lesz szerintem, de akkor is lesz meg forgalomban a jelenlegibol ha mas nem, hasznaltan. Bar meglepodnek, ha valtoztatnanak a hordozo csatlakozasi lehetosegen, mert az osszes babakocsijuknal uganugy csatlakoztathato a hordozo, nem hiszem, hogy ilyen drasztikus valtoztatas lenne.


Mi sokszor hasznalunk hordozot, mert sokat megyunk autoval, olyankor kifejezetten praktikus egy apro kocsit, vagyis csak egy vazat hurcolni.

Azt sem tartom kizartnak, hogy mozes is rakhato ra, meg nem neztem utana.

Ha nem, akkor meg majd vagy veszek arra a par honapra egy olcso, hasznalt fekvobabakocsit a setakhoz, vagy kerek kolcson ismerostol. Max 6 honapig lenne ra szuksegunk, legalabbis nalunk egyik gyerek sem akart utana mar fekudni, addigra fel is ultek es hatalmas orditas volt, ha probaltam fekvo pozicioba donteni oket.

2011. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom hason aludt, így nekem nem lett volna jó a hordozós babakocsi. De ezt csak azért írtam le, hogy te is járhatsz így.:-D
2011. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne jó a hordozó valamilyen oknál fogva akkor a másik lehetőség hogy húgomtól kölcsön kérem a hagyományos mély babakocsiját arra a pár hónapra.
2011. jan. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!