Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire kell a nagymamák...

Mennyire kell a nagymamák segítsége, ha gyermek van?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elköltözni,hogyha a gyermekem 2 éves lesz,eltudjak helyezkedni(ahol most élek,nem lehet).Viszont itt vannak a nagyszülők,akik eddig sokat segítettek.Menjünk állás reményében, vagy maradjunk a mamák közelében?
2009. jan. 31. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kelleni nem kell,csak jo, ha van. En kulfoldon elek, nincs korulottunk csalad, de meg csak olyan barat se nagyon akinek a segitsegere szamithatunk majd. Bizonyos helyzetekben b iztos kell majd segitseg, de nem felek tole, igy is ugyesen megoldjuk majd.

De ha itt lennenek a mamak nag

2009. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ynenik, stb, biztos sokat tudnanak segiteni, rajtunk konnyiteni.
2009. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos egyedülálló vagyok, így én nem szívesen költöznék el a városból, mert nekem bizony nagyon jól jön édesanyám segítsége. Pedig ő is dolgozik még, de szabadabban osztja be az idejét, tudunk úgy szervezni, hogy valaki tudjon vigyázni a gyerekre, ha nekem dolgom van. De szerintem mindenkinek jól jön a segítség. Nekem se kocsim, se semmim, ha sok helyre kell szaladnom, akkor gyakran megkérek valakit hogy vigyen el minket, vagy ne vigyen el de akkor vigyázzon a gyerekre, mert egyedül hamarabb megfordulok és ő sem unatkozik velem (15 hónapos). Bár ez főleg kisebb korában volt szempont, amikor nem akartam úton útfélen etetni, főleg télen nem. Mondjuk én nem dolgozom most, de már előre félek attól, hogy mi lesz, ha valamiért tovább kell bentmaradnom a munkahelyemen, vagy a bölcsiből telefonálnak, hogy menjek a gyerekért mert beteg, hogy majd hogy fogom ezeket megoldani. Én nagyon nehezen lennék meg segítség nélkül szerintem, de az is szempont, hogy tudj dolgozni menni. Őszintén szólva, amit az ember meg akar oldani, azt meg is tudja oldani, főleg ha rákényszerül. Biztos én is feltalálom majd magam a munka mellett, így te is fel fogod találni magad, hogy mit hogyan oldjál meg egyedül.
2009. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!