Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro vector sportrészében...

Espiro vector sportrészében teljesen felültethető a baba? Tehát valóban jó kb 3éves korig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

igen felültethető teljesen, de hogy jó lesz e 3 éves korig, hát azt nem tudom, nem vagyok benne biztos

18 hónapos a kisfiam, 84 cm, 12 kg és kabátban már szinte szűk neki a kocsi illetve a feje is alig fér be a kupola alá, én pont most gondolkodom egy esernyőre csukható kocsin

2011. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha szépen megkérlek tudnál nekem küldeni egy fényképet a privát címemre a spor részről amikor teljesen ültetve van? Baba nélkül persze, nagyopn megköszönném :)
2011. jan. 17. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! persze holnap délelőtt lefotózom, és átküldöm délben, ha az jó neked
2011. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tökéletes lenne, nagyon köszönöm! nagyon kedves vagy! :)
2011. jan. 17. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

na így sikerült, remélem jók a linkek :)


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nem lett jó :( 4 különböző képet csináltam, de itt mindegyik ugyanaz :( próbálkozok újra
2011. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na most sikerült :)

a képeken úgy látszik szerintem, hogy kicsit döntve van az ülés, de ha benne ül a baba, teljesen ülőhelyzetben van

2011. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!