Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel tudná valaki sorolni a...

Fel tudná valaki sorolni a hasznos babakellékket amire egy babának szüksége van? Kiságytól kezdve minden kellene. Első baba lesz.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 11:46
 1/8 anonim válasza:

- Kiságy

- Pelenkázó asztal vagy lap

- Pelenka betárazva

- Popsitörlő

- Popsikrém

- Baba fürdető (kád)

- Ruhácskák

- Törölköző

- Babakocsi

- Baldachin (szükség esetén)

- Baba hordozó (mózes kosár)



Húú elsőre ennyi, de biztos jönnek még jó ötletek.

2011. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kihagyok pár dolgot, de azért felsorolok pár dolgot, amire szerintem szükség van:

Alap dolgok:

- kiságy

- babakocsi

- babakád (vagy láttam fürdető vödröt is már, nem tudom, ez milyen lehet, mi nem ezt használtuk)

- babaruhák

- babaápolási kellékek (pl. törlőkendő, kisolló vagy körömcsipesz, fürdető, babasampon, pelenka, stb.)


Ezeken kívül jól jön, ha van:

- pelenkázó asztal vagy állvány (persze lehet szinte bárhol pelenkázni egy leterített textil pelenkával, de ha elfér, akkor egy pelenkázó komód nagyon hasznos, abban lehet tárolni a szükséges dolgokat. Nálunk sajnos nem fért volna el, ezért én a rácsos ágyra rátettem pelenkázáskor azt a pelenkázó lapot vagy mi a neve annak, így nem kellett lehajolni)

- kenguru, hordozókendő, vagy hasonló, amiben magadon tudod vinni a babát, ez praktikus akkor, ha olyan helyre mész, ahol sok a lépcső, vagy pl. buszozáskor, stb., én nagyon szerettem

- autós ülés/hordozó a baba korának és súlyának megfelelően, ha van autótok, akkor mindenképp kell, de ha nincs, a hordozó akkor is praktikus otthon

- cumi (ha szeretnél)

- cumisüveg (ha kell, bár én azt mondom, nem árt legalább egyet venni, sosem lehet tudni, hogy szükség lesz-e rá, ugyan így nem árt egy doboz tápszert feliratni a gyerekorvossal, hogy legyen otthon, csak a biztonság kedvééért)


Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos fognak még mást is írni, amit én kifelejtettem.

2011. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldök egy linket nézd meg.


[link]

2011. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

légzésfigyelő vagy babaörző ha akarsz,

mellszívó

textilpelenkák

gumis lepedő kiságyba,

fejvédő

takaró

orrszívó

2011. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó a link, sokmindent lefed!!!
2011. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mellszívó,baba hinta is jól jöhet,baba kocsi,de azt gondold át jól mert mi elég rosszat vettünk!
2011. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat. Akkor kezdem beszerezni őket!:):) Persze ha van még olyan ami hasznos és kell is várom őket
2011. jan. 16. 02:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótol kérdezném hogy milyen a rossz babakocsi? Milyet vettetek?
2011. jan. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!