Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES utan visszamenve a...

GYES utan visszamenve a fonokeimet ( kulfold) csak levelben erem el, hogy vissza szeretnek menni dolgozni. Kinek cimezzem a levelet?

Figyelt kérdés
A joszandeku ugyvezetonek, az ugyeskedo es karrierista kapcsolattartomnak, aki most az en munkamat vegzi, vagy a munkaszerzodesben megnevezett fonokomnek? En ugyvezeto voltam, de idokozben megszunt a statuszom, mar csak csoportvezeto van Magyarorszagon, es a fobb ugyeket kulfoldrol intezik.
2011. jan. 16. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az ügyvezető, de a szerződésed szerinti főnök is, mindegy tulajdonképpen. Tértivevényes feladás és kész.
2011. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En a munkaszerzodesben megnevezett fonokomnek cimeztem. O a kozvetlen aki felettem van es ahogy megkapta a levelet intezte is amit kellett. Bevitte az irodaba...es arrol is intezkedett, hogy majd milyen munkam legyen, hova keruljek mikor visszamegyek. Valaszolt is nekem, hogy megkapta es minden rendben, el van intezve. En logisztikan dolgozom.
2011. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!