Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt kozuletek olyan...

Van itt kozuletek olyan valaki aki a masodik babajara sokaig kellet varnia? Es mikor vegre sikerult ugyanugy tudott orulni mint az elsonek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk első elsőre összejött most meg lassan 8 hónapja semmi, de ugyanúgy örülnék neki jajj mint elsőnek...de nekünk ez már őrjítő, most talán lapar műtét is kell nekem egy cszta miatt....sose leszek én már terhes:(Ti régóta szeretnétek?
2009. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is most próbálkozunk a második babával, még "csak" ez az első hónapja, de azt hiszem nagyot csalódnék ha nem sikerülne, mert az első második hónapra sikerült. Az tuti hogy nagyon örülnék neki!!!!!

2009. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! koszi a valaszt :) nekunk is a lanyom elsore sikerult most meg 7 honapja semmi :( nagyon elvagyok keseredve!
2009. febr. 2. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a kisfiam a második hónapban összejött, most meg több mint egy éve "dolgozunk" a tesón... :-(
2009. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem voltam ebben a helyzetben, de szerintem minden pici életnek nagyon lehet örülni.Főleg, ha az még nehezen is akar megfoganni!
2009. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!