Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autósülés Bellelli márkájú...

Autósülés Bellelli márkájú olasz, van róla tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Most 10 hós a kislányom, kinövi a hordozót. 9-16 kg-ig keresek gyerekülést, a teszteken elvileg jól szerepel ez a Bellilli Tiziano. Vásárolt vki már ilyet? Most sok bababoltban, neten is akciós: 43.000,- helyett, most 29.000,-Ft. Megérné, ha tényleg jó. A babakocsija, hordozója szintén olasz:Cam Combi, nagyon elégedett vagyok vele. Szívesen fogadok egyéb tippet is, kinél milyen típus vált be. Használton is gondolkodtam,20-30 ezerig, nem tudom szabad-e használtat venni?
2011. jan. 18. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, én ezt vettem:

[link]


nagyon jó, könnyű bekötni, nem mozog bekötés után, fiam szereti, kényelmes neki, egyből alszik ha beleteszem, 8 hós, könnyen dönthető. Nekem nagyon tetszik, espiro optima volt a másik befutó, de abba egyből nyöszörgött.

Vidd a babádat és próbáljátok bele mindenféleképpen.

2011. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én ne vennék használt ülés,ki tudja volt e törve... vagy 0-18 ülés vagy 9-25 öst vegyél, én azért vettem 0-18 mert azt be lehet 10 kg-ig háttal is kötni, és habár ül a fiam de még biztos ami biztos jobb menetiránynak háttal egy ideig.
2011. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!