Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan fiatal...

Mit gondoltok az olyan fiatal párokról (22-24évesek), akik már babát vállalnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
22-24 éves fiatal? 24 vagyok és néhány hónapon belül elkezdjük a babaprojektet. De nem érzem magam fiatalnak hozzá :)
2011. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágynak rá és nem csak úgy "becsúszott", akkor azt gondolom, hogy felelősségteljes felnőttek lehetnek. De így látatlanban nehéz mondani bármilyen véleményt is csupán a koruk alapján.
2011. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsőre azt hogy fiatalok hozzá :) De minden az adott emberen múlik, van aki 35 évesen se elég érett egy gyerekre.

Illetve azt gondolnám hogy nekem korai lett volna és még azt hogy amúgy meg szívük joga:)

lehet vki 18 évesen is csodás szülő, meg 40 évesen is xar anya vagy apa :(

2011. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kérdezed? Babát szeretnétek és 22-24éves pár vagytok? :)
2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyéb adatok: 4 éves kapcsolat, 3 éves együttélés, nő:egyetem, 100.000 Ft feletti fizetés férfi: vállalkozás+fő állású munka; saját lakás, de hitel; saját autó hitelmentesen


Köszi az eddigi válaszokat :)

2011. jan. 18. 15:21
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdezem. Mi teljesen felkészültnek és felelősségteljesnek érezzük magunkat hozzá, csak a környezetünkben páran nagyon csodálkoznak, hogy minek akarunk mi még babát...


Ja amúgy az egyetem már el lett végezve, nem tudom, miért írtam :)

2011. jan. 18. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Én most 25 éves kismama (épp töltöm a 26-ot amikor majd megszületik, párom akkorra 30 lesz) fiatal kismamának érzem magam, de Budapest ilyen szempontból más mint vidék (tapasztalat). Nincs babás velem egyidős barátnőm.

A családi krónikában én leszek a legkésőbb szült nő, de hát változott a világ rendesen. Én nem terveztem mikor történik ez az életemben csak tudtam hogy egyszer meg fog. Most találtam olyan párt magamnak akitől gyereket szerettem volna...normális férfit sem könnyű találni...

Sok esetben a sors dönt, mint az életkor..legalábbis szerintem.

2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá! Nem a környezetednek fogsz szülni, hanem magatoknak! :) Ha így éreztek, akkor ne mások véleménye jelentsen akadályt! Sok boldogságot! :)
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi 6 éve vagyunk együtt, ebből 5 éve együtt is lakunk, saját ház, hitel nincs, mindketten nettó 130 körül keresünk, nekem diplomám, nyelvvizsgáim. Hova halogassuk a babát? :)
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért lennétek fiatalok, ha biztosak vagytok egymásban, jó anyagi körülmények között vagytok (szerintem ez jónak számít), és szeretnétek ne törődj másokkal, felnőttek vagytok tudtok jól dönteni.
2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!