Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kivárnátok a 3évet? Nagyon...

Kivárnátok a 3évet? Nagyon szeretnék még egy babát.

Figyelt kérdés

A kislányom 1éves,majdnem 5kgmal született és császármetszéssel. Akkor az orvos azt mondta hogy a tesóval várjunk kb 3évet.

Konkrét magyarázatot nem adott,de gondolom a baba nagy súlya miatt.

Én már most szeretnék még egy babát,és az is zavar hogy ha kivárjuk az időt nagy lesz a korkülönbség a gyerekek között. Tudom hogy nem ok nélkül mondta a doki,de mégis! Ti mit tennétek?


2011. jan. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szoptatod még?

Nálunk szempont volt ez is,hisz 2 éves kora után hagyta abba a szopit,igy még vártunk egy kicsit.

Ha nem szoptatod,akkor én a helyedbe belevágnék,hisz vágysz a babára,ez a fontos..

2011. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok,sajnos nem sokáig tudtam.
2011. jan. 18. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 évet mondtak a császár után. Mi 2-t várunk, de én sem szeretném hogy nagy legyen a korkülönbség. Szerintem kérdezz rá a dokidtól hogy miért mondta annak idején a 3 évet. Vagy kérdezz meg egy másik dokit is.
2011. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a baba nagy mérete miatt a szokásosnál nagyobb vágást kellett ejteni a méhen, és ezért mondhatta talán a 3 évet. De szerintem menj el dokihoz, uh-val meg tudják nézni, hogy milyen állapotban van a heg, és hogy korai lenne e most egy újabb terhesség.
2011. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz es kerdezz ra ismet.

Esetleg csinal egy uh-t is es megnezi a heget, mehedet, hasfaladat.

Nem hiszem, hogy ne engedne.

Egyebkent konkretan azt mondta, hogy a szules es a teherbeeses kozott harom ev, vagy a ket szules kozott? Mert az sem mindegy.

Ha ennyire szeretnetek kistesot, akkor mindenkeppen latogasd meg a dokit es kerd ki a velemenyet.

2011. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!