Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bajban vagyunk a férjemmel,...

Bajban vagyunk a férjemmel, mert az UH-n ma derült ki, hogy nem kislányunk hanem kisfiúnk lesz. Fiú nevekkel ellátnátok minket?

Figyelt kérdés
Igaz van még két hónapunk gondolkodni,de sajnos egy darab fiú névben nem gondolkodtunk.Átnéztem az interneten több fórumot,utóneveket,de valahogy eddig semmi. "Varga" vezetéknévhez keresünk kellemes hangzású nevet.
2011. jan. 18. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zalán, Zoltán, Zétény, Ádám
2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Varga Balázs

Varga Tamás

Varga Szabolcs

Varga Attila

van az ismerőseim körében, szerintem mindegyik jól hangzik

2011. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
olyan jót mosolyogtam, eszembe jutott az én esetem, 26 hetes terhes voltam, mikor a lányunkból fiú lett!!! Annyira nevettem a dokinál...mostmár 8 hónapos a drága. (Áron)
2011. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Erik
2011. jan. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Varga Levente

Varga Péter

Varga Ábel

Varga Áron

Varga Noel (A mi kisfiúnk is Noel :) )


Gratulálok a babához!

2 hetes fiú anyukája

2011. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mi is hasonló képpen voltunk.nem tudtuk hogy nevezzük a kisfiunkat.lehet kinevettek,de én megfogtam egy neveket feltüntető naptárat és leültünk a férjemmel én mondtam a neveket és közösen kiválasztottunk 7-et ami tetszett mindkettőnknek.utána cetli és sapka.utoljára az Ákos név maradt,de azért én nem volam oda igy a kezembe lévőt megnéztem amin a Patrik név állt,igy az lett.nem bántuk meg h az lett a neve.imádjuk.
2011. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok hogy ilyen sokat írtatok! :)

Már több név felmerült az itt leírtak alapján.

2011. jan. 19. 16:36
 18/18 anonim válasza:
Obed(Obi)
2011. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!