Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarják még a GYES-t is...

Miért akarják még a GYES-t is elvenni? Mi lesz igy velünk?

Figyelt kérdés

3 gyerek melett igen is számit ez a pénz is!!!!!!

elegem van a parlamentben dolgozokból!!!!Mindegyik hülye köcsög!Bezzeg 1-2 milliárd a végkielégítést is kapnak!!!!!!És mégcsak 1 milliorol mondtak le!

Havi 1-2 millás keresetük van.és még ők mondják hogy nemfog fájni!!!!!44

Nem hát nekik nem!Nekem sem fájna ha ennyi pénzem lenne!Ők nemtudják miaz a minimálpér!!!!!!!Mig mi kijövünk 100.000ft bol havonta nekik a benzinpénzük ennyi havonta-!


2009. febr. 2. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

mégha gyest akarnák elvenni, hát azt vegyék nyugodtan.azt mindenki kap, aki nemdolgozott egy percet se az is.de nem azt akarják elvenni, hanem a gyedet amiért megdolgoztunk

:(

2009. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
sajnos ez van, most mit tudunk tenni?Én is épp gyesen vagyok, havi 25e ft...rohadt sok
2009. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Micsoda?!?!?!?!

A Gyedet akarják elvenni????

Én még a családi pótléknál tartok. Hogy is van ez?

2009. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
minden elvenni, megadóztatni. Azt akarják. Mi pedig itt vagyunk munkanélkül, bölcsi nélkül egy kisgyerekkel, havi 50e-ből. Ja, mert én emelt össezgű családit kapok. 23e egy nem teljesen egészséges bab ára. Igaz az egészséges még olcsóbb. Hogy rohadna meg mindegyik,aki a parlamentet mondhatja munkahelyének
2009. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
bocsika énis a családirol tudok elortam!ezt énsem halottam még hogy a gyedet is elakarják venni
2009. febr. 2. 22:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
az szep:S na ezert hagytam en ott 2001 be magyarorszagot minden szivfajdalom nelkul mert egy kocs og szemet orszag!
2009. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

utolsó válaszoló

és hol élsz?

mert ha jól tudom már csak magyarországon vannak ilyen szintű támogatások, nem?angliába 6hét után vissza mehetsz dolgozni, vagy heti 40.000.et (forintban)kapsz.

az ott mire elég?

2009. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kérdezem,hogy nem gondolkodtatok-e el azon,hogy aláírásgyüjtésen vagy csak vmit tenni nem várni,hogy kényük kedvük szerint vesznek el

inkább emelni kéne mindent családit,csest,gyedet.nem elvenni.

Hogy gondoljátok?

2009. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

en vagyok az aki nem magyarorszagon elek!

en canadaba lakom mar 8 eve lassan!

2009. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ha tehetné az ország fele kimenne külföldre.Szivessen cserélnék megélhetés szempotjábol bármelyik fejessel 1 honapot.Ő megtudna-e élni,vagy éhen halni.Szomoru ami itt folyik és ha belegondol az ember mi vár még a gyerekeire :(
2009. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!