Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a hüvelyszárasság...

Szülés után a hüvelyszárasság meddig tart?

Figyelt kérdés

Valójában mi okozza? Van akinek idővel visszaállt a szülés előtti állapot?


Én 10 hónapja szültem, de csont száraz vagyok, hiába minden. Marad a síkosító:(


2011. jan. 21. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem egy jó év volt
2011. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el, amikor abbahagytam a szoptatást.
2011. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz, addig nem áll vissza. Mi is síkosítót használunk, másképp nem jó. Ez van.
2011. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 7 hónapja nem szoptatok.
2011. jan. 31. 08:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés a hüvelyszárazság, és a szoptatás között. Én még mindig szoptatok(6 hónapja), de már nem száraz a hüvelyem, kb.2-3 hete állt vissza.

Mosakodáskor ne használj szappant a hüvely környékén, válassz inkább szintetikus tusfürdőt vagy mosakodószereket!Almaecettel javíthatod a hüvely természetes kémhatását: egy keveset tegyél belőle a fürdővízbe!Mindenképpen tarts otthon gyógyszertárban kapható síkosítót, szükség lehet rá.Rendszeresen fogyasztott gyógynövényekkel gondoskodhatsz a megfelelő ösztrogénszintről, erre a legalkalmasabb a komló, a körömvirág és a zsálya.

De, ha továbbra is fennáll a szárazság, akkor menj dokihoz. Vannak kúpok, amivel gyorsan lehet kezelni a dolgot.

2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon köszi!

Intim mosakodógélt használok (Laktacid), szerinted az szárít?

A gyógyszertárban is lehet síkosítót kapni? Vagy a régi bevált vazelinra gondolsz? Való igaz, hogy eddig csak a boltban kapható méregdrága csodaszerrel próbálkoztunk, ami nem is annyira csodaszer, de ez már más kérdés.

2011. febr. 1. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható síkosítókra gondoltam, mert sokkal jobb minőségűek, mint a boltiak.De a vazelin is meg ér egy próbát, de az nem fogja helyreállítani a hüvelyed állapotát, csak kényelmesebb lesz a szex.
2011. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!