Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, viselitek minden nap...

Anyukák, viselitek minden nap a jegygyűrűt vagy más gyűrűket?

Figyelt kérdés
Valamelyik na eszembe jutott, hogy meg sem tudom mondani, mikor hordtam utoljára. Más gyűrűmet sem tudnám elviselni, pedig nagyon sok van, legtöbb alkalomra azt kaptam, mert régen szerettem.
2011. jan. 22. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Én órát nem bírok itthon viselni,azt rögtön leveszem ahogy hazaértem,ha nem felejtem el felvenni reggel.
2011. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A karikagyűrűm le sem vettem, mióta eljegyzsékor a férjem rám adta.

Azon kívül egy gyűrűm van a másik kezem gyűrűsujján, amit 8.os ballagásomra kaptam. Terhesség végén nem viseltem őket, meg a kórházban, de azóta igen. Volt még egy gyűrűm, de az már nem jön rám azóta...

Azon kívül van egy mágneses arany nyakláncom, nyáron bokaláncom. A karláncom sajna mindig elszakad, így nem hordom, de különben hordanám.

2011. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem bírok magamon semmit sem elviselni. Sem gyűrűt, sem fülbevalót, órát, nyakláncot, hajráfot, meg ami még számításba jöhet. Mondjuk az aranyon kívül (amit utálok), allergiás is vagyok mindenre. A karikagyűrűmet pár hónapig csak viseltem, aztán a terhesség alatt még az aranyra is allergiás lettem. a férjem hordja, de ő nyakláncot és órát is visel.
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem hordok gyűrűt,engem zavar.nagyon sokszor mosok kezet,így mindig levenni,felvenni,inkább nem hordom.
2011. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel van tetoválva az esküvői gyűrűm :)
2011. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 éves házasok vagyunk, soha nem vesszük le.Több ékszerem nincs is.
2011. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jegygyűrűt hordanám, de kifogytam belőle, így egy sima kis ezüstgyűrű marad. Olyat viszont nem tudnék hordani, ami "kidomborodik" az ujjamon, mert félnék, hogy megcsikarom vele a babát.
2011. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az enyém fehér és sárga arany ötvözete, fonott mintás. Nagyon szép, de minden beleragadna a szappantól a gyúrt tésztáig, így itthon sosem hordom. Ha elmegyünk itthonról, akkor veszem fel, ha nem felejtem el. A férjem is csak alkalmakra hordja, mert bíbelődős, matatós munkája van és akadályozná benne.
2011. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!