Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mikor ér haza a...

Anyukák! Mikor ér haza a férjetek/párotok? Akié későn, hogy viselitek csak este ér haza? Van egy 2 éves és egy 2 hós babánk.

Figyelt kérdés
A férjem este 7:30 mire hazaér. A kicsi olyankor már alszik a nagyot ő fürdeti 8-kor és már alszik is. 9 óra mire le tudunk ülni beszélgetni vacsizni. Nekem rossz hogy ilyen későn érkezik. Szülők távol vannak szóval csak mi vagyunk egymásnak. Más hogy van ezzel? Hétköznap csak én vagyok a gyerekekkel. Ők is hiányolják apát. Persze jó munkahely jó kereset de azért örülnék ha több időt tölthetnénk együtt. Vagy ez a normális sajnos manapság, hogy sokáig kell dolgozni?
2011. júl. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzteben vagyok én is két gyermekkel,5 éves, 10 hós.

Télen sokkal rosszabb volt,mert a nagyobb gyermekkel a bezártság miatt nehezen boldogultam,mire hazaért a férjem kész voltam idegileg.


Sajnos ilyen világot élünk,keveseknek van olyan szerencséjük,hogy igen jól keresnek is és sokat lehetnek a családjukkal is.

2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem mivel vidéken lakunk 25 km-re a munkahelyétől,délben megy el itthonról és éjjel fél egykor ér haza van egy hét éves és egy négy hónapos fiúnk.De szombattól-hétfőig itthon van.Amikor iskola van,akkor ő viszi iskolába a nagyot.Bár most nyári szünetben kicsit több időt töltenek együtt. :) Nekem nagyon rossz,hogy ilyen sokáig dolgozik,de ugye a pénz meg jól jön.Külföldön élünk,így nekem is csak ő van.A hétvégét igyekszünk alaposan kihasználni,sok mindent csinálni,sok helyre elmenni,családi program,stb. Nem tudom,hogy ez normális e,de nálunk így alakult.
2011. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ferjem ma reggel m8.15kor ment el es valamikor ejjel 11 es 2 kozott fog haza erni.

Heti 5 napot dolgozik minimum.

A szabadnapjai sem hetvegre esnek es folyamatosan csorog a telefonja olyankor is.

Minden honapban elofordul legalabb 1szer, hogy a szabadnapjan is be kell mennie.Amikor ebedszunete van akkor be szoktunk menni hozza, de nem ritkan elofordul, hogy feleslegesen, mert nem tud eljonni szunetre. :S

2011. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férjem kamionos.5 éves a lányom 2 éves a fiam és 10 hetes a kicsilányom.2 hetente van itthon hétvégén.A többi napon egyedül vagyok a 4 emeleti lakásunkban ahol még lift sincs.Anyukám 400km-re anyosomék nem élnek.Segitségem nincs,de azért boldogulok.Az első gyermekemnél még voltak kiborulásaim és talán még a másodiknál is,de most élvezem minden pillanatot amit a kicsikkel töltök és ha minden igaz pár honap és átmegy olyan céghez ahol hétvégente itthon lesz.Nekünk már az is nagy szám:).Lakáshitel magas lett igy ez van.
2011. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem er haza estenkent...

Nekunk egy ket es fel eves es egy lassan masfel eves gyermekunk van, a ferjem 9 honapja kulfoldon dolgozik, kb 2-3 havonta latjuk.

Teljesen megeretelek, amikor meg nem kellett mennie, akkor o is keso estig dolgozott kora reggeltol, hetkozben alig lattuk, hetvegen meg sokszor ugyeletes volt, volt, hogy fel napokat telefonalgatott akkor is. Majd szetszakadt, hogy mindennek megfeleljen.

De ugyanakkor azt is erzem mar sajnos eleg kemenyen, hogy az egy remek helyzet volt ahhoz kepest, ami most van...

2011. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap még aludtunk mikor ment, holnap este jön, de másnap hajnalban megint megy két napra. Ha helyben dolgozik 6-fél 7 körül jön. Telefonon kommunikálunk, a szexhez vagy ő fáradt vagy én . Hétvégén egy délelőtt horgászni jár, meg mamákhoz megyünk. 10 hós és 32 hós.
2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom másnál sem könnyű sőt van akinél rosszabb. Sajnálom. Nem borulok ki ezen csak nagyon hiányzik nekem is a férjem. Tudom hogy ő keresi a pénzt de olyan szomorú, hogy ilyen kevés jut belőle nekünk. Anno nekem gyerekként több jutott szerencsére apukámból is dehát akkor más idők voltak.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 5. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a régi szép idők. Engem is reggel vitt apukám az oviba, iskolába, aztán délután jöttek értem és a délutánt is már a szüleimmel töltöttem. A párom heti 5 nap dolgozik, éjjel 11-ig. Reggel szerencsére itthon van 10-ig, addig legalább látják egymást a fiával, most 17 hós. Bár így sem könnyű nekem sem.
2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!