Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám Hajdú...

Miért olyan nagy szám Hajdú Péter és Sarka Kata babája?

Figyelt kérdés
Hajdú Péter egy gagyi műsor vezetője egy sokadrangú adón, ráadásul nem is néz ki jól, bunkó is, beképzelt is. A csajról eddig azt sem tudtuk, kicsoda, azóta hallani róla, amióta összejött a Hajdúval. Akkor miért kell így elájulni tőlük, meg milliókat ígérgetni a babaképekért? Ez Magyarország, nem Hollywood...
2009. febr. 4. 10:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ki ez a Hajdú Péter és Sarka Kata?
2009. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igazad van!


Ezt én is szeretném tudni. És még azt sem értem, hogy miért kell úgy beállítani az összes "SZTÁR???" anyukát, mintha micsoda nagy tettet vinnének véghez, mintha nő nem szült volna még a Földön.


Az ő terhességük miben más mint az átlagembereké. Miért kell állandóan ezzel tele lenni a címlapoknak?

Ilyen alapon minden anyukát ki lehetne tüntetni, nem?


ÁÁÁ, csak felhúzom magam az ilyen magamutogató , buta libákon.


Nem érdemes velük foglalkozni se!

2009. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek! Nagyon ellenszevesek számomra, és egyébként sem értem, mennyivel különb az ő gyerekük, mint bármelyikünké? Legalább letettek volna valamit az asztalra, akkor azt mondom, O.K. Nem értem a mai világban a média miért kap fel ilyen tehetségtelen, magamutogató embereket. Amúgy ki kíváncsi rájuk? Ismerőseimnek ugyanez a véleményük.
2009. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Mert STÁR baba:S aztán lehet bocsánat, hogy ezt mondom, de kis dinka lesz, beteg manóka stb stb, és kb soha nem is hallunk róla... Addig lesz érdekes bébi, amíg a szülők azok, vagy azzá akarják tenni... addig az összes babás dologról tudni fogunk, jön a foga pl...

Én igazából sajnálom az ilyen piciket...


Hála égnek nem vagyunk híresek:)

2009. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

hú de elegem van nekem is belőlük! én is mostanában szülök, mégsincs világgá kürtölve! :))))))))))) (hálistennek)

igyekszem távoltartani magam azoktól az újságoktól, amikben benn vannak...

2009. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
De most akkor ha megszületik a kicsi, akkor olyan táblával kell felvonulni a kórház előtt amin az ő fényképe van?? :)))))
2009. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én is sajnálom, szegény ha tudná, hova születik biztos ki sem akarna jönni... mert nem minden a pénz. Szegény Donatella is úgy fogja utálni az anyját nagyobb korában, amiért ilyesmikre kényszeríti most. a sok sztáranyukától is hülyét kapok, aki 3 kilót hízott terhesség alatt és szülés után 2 nappal már koncertezett... Kumin Viktóriával egy napon szültünk, egy hét múlva amikor a tévében voltak már nyomta a szájába a cumisüveget, az én fiam még mindig szopik. Engem senki nem sztárol? És én érezzem rosszul magam, mert nem sikerült még 30 kilót lefogynom a szülés óta...már nem is nézek tévét inkább.
2009. febr. 4. 12:28
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Még mindig nem tudom, ki ez a két "sztár", de őszintén, nem is érdekel. Kedves kérdező, gratulálok a babádhoz, elsősorban. És azt szeretném mondani, hogy ezek a sztárok nem jók semmire. Te, aki nem vagy sztár, sokkal többet érsz, mint 6 hogyhívjákőket? egy helyen. Mert a gyerekedet rendesen neveled, nem szégyelled, hogy a szülés után nem tudsz egyből teljesértékű anyuka lenni, szoptatod a gyerekedet, mert tudod, hogy EZ jó neki, nem a cumi amit kamerák előtt a baba szájába nyom. Ne érdekeljen az ilyen szároskodás! Légy önmagad, és légy boldog,érezd jól magad a bőrödben. Hidd el, a sztárszülőkben akkora a megfelelési kényszer hogy soha nem fogják megtalálni azt a lelki békét, ami kell a nyugodt élethez! Fel a fejjel, magasról .... rájuk!
2009. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi :) Sarka Katáról én is csak annyit tudok, hogy Hajdú Péter felesége. Hajdú Péter pedig egy műsorvezető jelenleg a Story TV-n. Én büszke vagyok a babámra és igyekszem magamra is az lenni, mert sok-sok nehézség árán még mindig szoptatom a babámat (3 hónap után tudtam végre igény szerint, addig fájt a mellem). Persze zavarnak az extra kilók, de inkább csak a rossz példa miatt, ami a tévéből folyik. Csak idegesít, hogy nem Angelina Jolie meg Brad Pitt ők, hogy így el legyenek szállva maguktól, egyébként a másik pár körül is sok a felhajtás szerintem. Mert könnyű ám úgy egy egész hadseregnyi gyereket vállalni hogy minden nap új dadát vehetnek. Próbálnátok meg ti ellátni 6 gyereket segítség nélkül. És állítólag már jön a következő. Ez olyan mint Madonna meg Britney gyerekei, akiket szintén a dadák nevelnek fel. Anyatejet csak képen láttak azok a gyerekek.
2009. febr. 4. 14:34
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Pont ezért nem nézek hiradót, ilyen műsort, és kamaszkorom óta nem volt a kezemben pletykalap sem.

De engem a legjobban az dühít, egy pillanatot láttam a tévében, mikor Sarka Kata Norbi feleségével(a neve sem jut eszembe) tárgylat, hogy hogy ne hízzon.

Rohandjanak meg-már elnézést, annak a gyereknek kell a tápanyag és szarom le hogy 2 kgot hízok vagy 42őt. A lényeg, hogy a gyereknek jó legyen!

2009. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!