Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyon-nagyon nem...

Ha valaki nagyon-nagyon nem akar babát, de mégis terhes lesz, megtartja, hogy tudja feldolgozni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha megszületik a kisbaba, nem lesz az illetőnek lelkiismeret furdalása, hogy nagyon nem akarta a babát és most meg ott a kezébe egy kis csöppség, akit nagyon szeret...
2011. jan. 26. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagyon nem akar valaki babát,akkor azért tesz is,és védekezik.A lelkiismeretével meg mindenkinek magának kell elszámolni.Ismerek olyat,aki az elején nem akarta a babát,aztán mikor megérezte,hogy megmozdult minden megváltozott,és amikor először a kezébe fogta.......
2011. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Általánosságban kérdeztem, de picit kivetítem magamra.

Van egy 6 hós kisfiam, imádom, nagyon anyás, és kb 5 éves koráig csak vele szeretnék foglalkozni. majd jöhetne a kistesó...

DE a gyógyszert nem igazán bírja a szervezetem, óvszerrel védekezünk, de én nagyon félek hogy mégis megtörténik, hiszen nem 100% ez a módszer sem. Mivel szoptatok még menstruációm sincs. Szóval lehet meg se tudnám idöben.

Mindenképp megtartanám, 10000% hogy nem vetetném el. de nem tudom hogy tudnák elszámolni a lelkiismeretemmel, vagy hogy fel tudnám e dolgozni a nagy öröm mellett amit egy baba jelent....

Van valakinek tapasztalata? megosztaná velem?

2011. jan. 26. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, de picit továbbmegyek. Szerintem két eshetőség van.

1. Elfelejti a kezdeti rossz hozzáállását, amint a ezébe adják a pici babát és elönti a szívét az anyai szeretet.

2. Még jobban utálni kezdi magát, a helyzetet, a gyereket . Ezekből a "minek vagy" gyerekekből lesznek később a szociopaták, azok akik nem tudnak vmiért szeretetet adni, kinyilvánítani.


Namost. Ez egy nő (anya) döntése. És lehet mérlegelni, hogy a szeretetével (vagy az utálatával) mit tesz.

2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem rakatsz fel spirált?
2011. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, akkor a válaszom a nagy általánosságot jelenti.(mondjuk én arra gondoltam aki pl. már abortuszra is elment volna, vagy párszor belevágott a hasába stb.)


A kommentre meg azt írom, hogy felesleges azon rettegni, hogy teherbe esel-e? 5 év... jó, kitűzés meg minden, de ez szerintem nem ilyen egyszerű. Ráadásul a szeretetet, gondoskodást meg lehet osztani. Olyan nagy majomszeretettel már nem tudsz törődni vele, de ez nem baj, sőt. Én inkább kihívásnak érezném (érzem) hogy két (3,...)kis emberpalánta között milyen a szertetetet átadni, figyelni rájuk, nevelgetni stb.

2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazad van! Lehet hogy most félek csak, de ha kiderülne hogy útban van a pici már el is felejteném hogy nem akartam...

spirál- FÉLEK! ismerőseim csak rossz tapasztalatot mondtak és ez ugye nagyban befolyásol

2011. jan. 26. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
a spirál hatásmechanizusa sokan nem tudják az hogy a beágyazódást akadályozza meg, tehát a megtermékenyülést nem. olyan mintha sok pici abortuszod lenne. gyilkosság. ezért én sem alkalmaznám.viszont én sem nagyon akarok babát úgy érzem túl nagy teher lenne nekem. de ha mégis jön elfogadom.nem lenne lelkiismertfurdalásom ha megszületett és szeretem. de ha ugrálnék direkt meg forro vizben ülnék vibrátorral direkt lökdösném a méhem akkor biztos az lenne. ismerősöm a vibrátorost csinálta és elment neki de most meg bánja azért depis.
2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!