Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hétig gyermekágy?! :-O...

8 hétig gyermekágy?! :-O Lehetséges?

Figyelt kérdés
Bő hat hétig véreztem, majd kis szünettel (kb.4-5 nap) újrakezdődött, görcsökkel, további 6 napig tartó vérzéssel. Gondoltam, ez mensi. Azóta jópár nap eltelt. lassan negyven. a babám még mindig kizárólag csak szopik. 11 hetesen elkezdett tekeregni a cicin, evés közben rendszeresen kiköpte, a tejet is kiköpködte kb. 5 napig, közben meg lestem, mikor jön meg, mert biztos azért csinálja, pont eltelt négy hét a mensinek vélt esemény óta. aztán most már 12 hetes is elmúlt és mensi sehol, aminek nagyon örülök. Lehet, hogy most már nem is nagyon lesz, míg szoptatok? vagy még mindig meglephet bármikor? aki hasonló helyzetben volt, hogy volt? lehet, nem is mensi volt, csak 8 hetes gyermekágyi időszak? vagy ennyire összekuszálódtak a hormonok és bármikor bármi lehetséges most már?
2011. jan. 30. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 héttel még vagy már bármi előfordulhat, akár egy újabb terhesség is, de az is,hogy most megint 3-4 hónapig nem menstruálsz. A hormonok most nem úgy működnek.
2011. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!