Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Természetes, hogy menstruáció...

Természetes, hogy menstruáció előtt több mint 1 héttel már fáj és feszül a mellem? Vagy mi más oka lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden menzesz előtt ez volt. Feszülés és fájdalom a melleimben. Aztán a terhességem elején is ugyanezt éreztem, féltem is, hogy meg fog jönni és elmegy a baba. Tehát a feszülő és fájó mellnek nálam már két oka is volt :)
2011. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetes ! Én mióta rájöttem, a ritmusra, örülök is, hogy van ez a jelzés, így tudom mikor kell már igazán készüljek, nem izgulok már korábban, hogy mikor jön már meg, átázok e.
2011. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de eddig mindig az volt, hogy pár nappal előtte fájdogált. Most pedig kb. 10 nap van még a következő mensziig..
2011. febr. 2. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Szóval, azért az ember nem olyan, hogy minden hónapban napra pontosan ugyanúgy működik. Lehet, hogy most pl. erősebb lesz a menzeszed (nekem ha jobban fájt a mellem, akkor erősebb volt a vérzésem is).


1.)Várj még, aztán ha menzesz után is fáj még a melled, akkor menj el nőgyógyászhoz.


2.)Ha nem jön meg, és marad a feszülés és a fájdalom, akkor menj el a nőgyógyászhoz.


:)

2011. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! : ) és ha esetleg az van a dologban, hogy terhes vagyok (és sokszor hallottam már arról, hogy előfordul h. ilyenkor is megjön), akkor a menszi után elmúlik a mellfájdalom?? (ha babás vagyok)
2011. febr. 2. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismét Első vagyok:


Nekem a mellfájdalom a 3.hónap után múlt el(de azért még érintésre érzékeny), a feszülés még így az 5.hónap végén is megvan, és dokim szerint akár végig meg is maradhat.


Szóval szerintem ez is egyénenként változó.

2011. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! : )
2011. febr. 2. 19:51
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Hormonzavar volt. Érdemes az aktuális nőgyógyászati vizsgálatnál megemlíteni, és kérni egy hormonlabort.
2014. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!