Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ákos mint kisfiúnév? Mit...

Az Ákos mint kisfiúnév? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

A kisfiúból hamarosan nagyfiú lesz...


Amúgy nekem tetszett volna.

2011. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem ezt a nevet
2011. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, sajnálom.
2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiam Ákos.Ebből kifolyólag nekem tetszik.Azért választottuk,mert értelmes,okos hangzású név,ilyen természetű gyereket s majdan felnőttet asszociáltam hozzá.Amúgy Ákos Zsolt a teljes neve,ikertestvére pedig Balázs Benedek.Bár gyakori név mindegyik,mégsem az az agyoncsépelt.És én nem vagyok híve ezeknek a flancos meg ősmagyar neveknek,ez is éppen elég magyar.
2011. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik.
2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is Ákos,ezért is imádom ezt a nevet :).A jelentése is nagyon szép:fehér sólyom.Ha most születne a fiam,akkor is ezt a nevet adnám neki.

A nyáron lesz 4 éves.

2011. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

szerintem is szép, jót mosolyogtam egyik hozzászólón, hogy ~kisfiúból hamarosan nagyfiú lesz~ nos, képzeld tisztában vagyok vele, de mivel ez a gyereknevelés kategória és én kisbabának adnám a nevet, nem írhattam azt hogy Ákos mint férfinév. De természetesen gondolok a jövőjére, és pont ezért gondolom, hogy kisfiúnak és férfinak is tökéletes:)

várok még válaszokat ha van!

2011. febr. 3. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép!
2011. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem most ez a kedvencem :)

Mar van egy fiunk Ot Eriknek hivjak.

Az O neve se tetszett eloszor az Apukajanak de most mar el sem tudna kepzelni mas nevvel.

Lehet,hogy belemegy majd az Akos nevbe is...remelem :)

2011. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!