Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, vagy csak én...

Mit gondoltok, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Barátnőm lassan 1 hónapja szült.Az én fiam 11 hónapos.nagyon jó barátok vagyunk,terhessége alatt is sokat jártunk egymáshoz,mindig hozott valamit a kisfiamnak,gondolt ránk.Mikor szült én ott voltam vele.Majd 2 hétig még bent kellett maradniuk egyéb okok miatt.Ezalatt a 2 hét alatt is rendszeresen bementem hozzájuk látogatni.Ő is minden nap telefonált,hogy mi van velük.Mióta otthon vannak neten tartjuk a kapcsolatot,mondhatni napi szinten.Az 1 hónap alatt egyszer voltunk babalátogatóba,és 1x közösen sétálni.

Nem értem,hogy miért nem mondja,nem hív minket,hogy menjük.ugyanúgy mint előtte míg nem volt meg a pici.Hiányolom,hogy már nem ülünk úgy össze mint anno.Persze tudom,hogy egy 1 hónapossal zsúfoltabb a nap mint egy 11 hónapossal.Szoptat,fej stb.De sajnos mégis úgy érzem,hogy eltávolodott tőlem.Egyszer megkérdeztem tőle,h mikor mehetünk majd,mikor áll vissza r "régi rend" és erre azt mondta majd akkor ha kicsit nagyobb lesz a bébi.Én várok és várok....de közbe rossz is,mert rajta kívül nincs más barátnőm.Aggódom amiatt is h a fiúk korkülönbsége miatt van ez.Ugye amig az én fiam már mászkál,eleven stb addig az övé még szopizó,fekvő baba.

Ti mit tennétek?

Nagyon közel áll hozzám a barátnőm és nagyon megviselne ha ő is eltünne az életemből.


2011. aug. 22. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ici-pici a babája, és elég sokat kell vele foglalkozni, az anyuka is fáradt, ha van egy kis ideje gondolom akkor pihen. Ezt meg kell értened, majd ha nagyobbacska lesz a gyerek akkor újra jóban lesztek és mászkáltok mindenfele
2011. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél türelmes vele, gondolj vissza, neked milyen volt otthon az első hetekben, össze kell neki szokni a babával, én se nagyon kívánkoztam emberek közé, sétálni, vendéget hívni

Pár hónap, év és összenőnek a babáitok is és nagyon jó lesz összejárni, a gyerkőcök együtt játszanak majd :)

2011. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl korai még a dolog, frissek az élményei. Hagyd, hogy Ő keressen majd, ha neki is megfelel. Lehet, hogy csak azt igényelné, hogy heti egyszer sétáljatok együtt, máskor más dolga lesz majd.
2011. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi okod az aggodalomra, csak türelmesnek kell most lenned. Nem felejt ő el téged, csak még nagyon pici a babája, be kell állnia a napi rutinnak. Szerintem már az is nagyon-nagyon jó így az elején, hogy van ideje napi szinten beszélgetni veled, hamarosan meg tudja oldani majd a személyes találkozást is. Nem veled van a baja, csak alkalmazkodnia kell neki is az új helyzethez. TÜRELEM! :-)Hamarosan visszakapod a barátnődet, akit igazából nem is vesztettél el, csak alkalmazkodik...
2011. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu, már bocsika, de ha napi szinten beszéltek (még ha csak neten is), akkor mégis mi a baj? :)

Én emlékszem, milyen volt, amikor újszülöttek voltak a fiaim. Mire elindulhattunk volna valahová, már majdhogynem jött a következő szoptatás ideje, szóval kész rémálom volt az elején :)

Biztosan rugalmasabb lesz már ő is, ha lesz nagyjából egy napirendjük a babával, akkor tudja majd, hogy kb. mikor van 1-2 nyugisabb órája.

Addig is legyél vele nagyon-nagyon türelmes és ez hülyén hangzik ugyan, de állj készenlétben. Tudasd vele finoman, hogy csak rajta múlik, hogy mikor tudtok találkozni.

2011. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!