Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mikor csókolóztatok...

Anyukák! Mikor csókolóztatok NYELVEST utoljára a férjetekkel? Nem a szájrapuszira gondolok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Vasárnap reggel:)


(21 éve vagyunk együtt, 3 gyerekünk van)

35/N

2011. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt....12 éve vagyunk együtt.

Pedig az egy nagyon meghitt kapocs volna kettőnk között :(

2011. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A napokban, de nem mindennap, nem csak szex közben szoktunk, hanem csak úgy is. 10 éve vagyunk együtt, és 8 hetes a kisfiúnk.
2011. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hát mi általában csak szex közben szoktunk, néha máskor is, de csak néha. mondjuk én nem nagyon szeretem csináni mások előtt, szóval nekem jó így. amúgy most vagyunk együtt 10 éve, és a második gyermekünket várjuk
2011. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nálunk nincs gond a sexuális életünkkel kopp-kopp, nem is volt, remélem nem is lesz. 6,5 éve vagyunk együtt. DE! a férjem utál csókolózni, sosem szeretett, én így fogadtam el, ez van. már megszoktam, hogy nincs nyelves puszi csak hébe-hóba sex közben. nálunk különben szerencsére nem befolyásol semmit.

2011. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Minden nap csókolózunk,rendesen.Viszont a sex jóval kevesebb mint a terhesség előtt volt.Remélem visszaáll majd az is már.
2011. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tegnap este. Ma még nem, mert nem találkoztunk még, de nemsokára jön haza és majd fogunk. :)
2011. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én párom sem szeret nyelvest csókolózni. Néha-néha fordul elő szeretkezés közben, de már az utolsó szex is hónapokkal ezelőtt, szeptember elején volt.
2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt.

Tegnap pihent, ma éjszakás volt, este tuti, bepótoljuk! :)

2011. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én szex közben szeretek csókolózni,amúgy nem.A párom elfogadta ezt,így akkor pótoljuk amikor szeretkezünk is:-)
2011. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!