Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik papírragasztót, ollót...

Melyik papírragasztót, ollót ajánlanátok 2 év körüli gyermeknek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban érdekli kislányomat a kreatívkodás, vágás-ragasztás. Van olyan ragasztó-olló, ami kifejezetten ilyen kicsiknek való?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 6. 15:26
 1/5 flengyel válasza:

UHU Kids glue papír ragasztó gyerekeknek oldószer mentes

Ideális papír, karton, textil és fa ragasztásához. Papír és karon ragasztása esetén vékonyabb rétegben vigyük fel a ragasztót és hagyjuk megszáradni. A felesleget nedves ruhával száradás előtt távolítsuk el. Fénykép és fém ragasztására nem alkalmas. Száradási idő: 30 - 45 perc. Az ára:kb 800ft

2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten gyerekolló. Nekünk a mama vette, egy készletben volt egy sima és egy cikkcakk olló. Szép nagy, színes és a vége lekerekített, burkolt.

2.5 évesen kapta a fiam

2011. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, mi is szoktunk vágni-ragasztgatni. Lehet kapni direkt gyerekollót, le van kerekítve a vége, nem olyan kis hegyes (papír-írószer boltban). Ami a ragasztót illeti, én azt szeretem, ami ilyen stiftes. Volt itthon olyan nyomós ragasztó is, de azt csak kente-folyatta mindenhova. Stiftesből is van olyan, ami ruhából könnyen kimosható (szintén papírboltban, nagyobb fajta kb 400 ft).

Én még olyan A4 méretű blokkfüzetet szoktam venni, vastagabb fajta papír (rajzlap).

Aztán fogjuk a reklámújságokat, amit állandóan bedobnak a postaládába, kivágjuk a kajákat, meg a ruhákat, meg a bármit, amit épp szeretne a lányom, és felragasztjuk a rajzlapra.

Tök ügyi, és nagyon ügyesen elvacakol vele akár 2 órát is :

2011. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, jöhetnek még!


Kedves utolsó, a ragasztó márkáját nem tudnád leírni? Annyi féle van..

2011. febr. 10. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Giotto stick van ráírva, nem hiszem, hogy ez olyan nagy márka, csak a csomagoláson néztem, hogy mosógéppel ki lehet mosni, ha összekeni magát, ezért ezt vettem.

Szerintem mindegy milyet veszel, de a legjobb a stiftes megoldás, tehát ne folyós ragasztó legyen, és ruhából kimosható legyen. 2 év körül már úgysem eszik meg az ilyesmit, legalább is az én lányom nem.

2011. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!