Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kaptunk 6ezer forintal...

Miért kaptunk 6ezer forintal kevesebb gyed-et?

Figyelt kérdés
Kiakadtam mert Kb.6000 Ft-al kevesebb gyed jött a számlámra ma reggel, mint eddig volt. Arról kaptun levelet, hogy a felső határt emelték, és fellülvizsgálják a gyedeket, de arról nem, hogy elvesznek. Eddig maximális gyedet kaptunk...én meg még azt hittem valamivel több lesz. Ez pont egy havi pelenka ára.... Nem sírni akarok, de adóztam bőven a fizetésem után, ami szerint a gyed jár......
2011. febr. 7. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kértél adójóváírást?
2011. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen!
2011. febr. 7. 09:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltunk telefonálgatni. Még a könyvelő sem tudja, hogy most mi is van pontosan... Valami olyasmi, hogy csökkentették az adójóváírás összegét...tehát anyaként 3gyerekkel menjek a fenébe... Tájékoztatást erről senki nem adott, erről nem szóltak a hírekben...se egy levél, hogy Te marha mire számíts...semmi. Ki a fenét érdekel az a levél amit küldtek, hogy emelik a gyed felső határát? A már gyeden lévőket ez nem is érinti...erről tudnak levelet írkálni. Össze-vissza vontak le mindenkitől...van aki 4el van aki 12ezerrel kevesebbet kap...hol élünk. Be kell nyelni ezt a békát is...sehova nem lehet fordulni...?
2011. febr. 7. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem 6000-rel kevesebbet kaptál, hanem 6000-rel többet! Magyarul: ha max gyed-et kapsz, akkor kb 6000 ft-tal több a gyeded havonta, mint eddig, de valószínűleg nem vették figyelembe az adójóváírást, így 12 ezerrel meg kevesebb.

Tehát még elvileg járna hozzá a 12.000 ft-os adójóváírás is!

Én is 6000-rel kevesebb, mint amennyinek kellene lenni, és kiderült, hogy ebben még nincs benne az adójóváírás.

Kérdezz utána!

2011. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így lesz, felkeressük Őket. Sajnos a váciak nem veszik fel a telefont(gondolom ott is megkattantak a dolgozók ettől az egésztől, és a sok telefontól), így időt- pénzt rááldozva autókázhatunk hozzájuk. Imádom ezt, itt minden balul sül el...
2011. febr. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!