Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyereknek milyen/mekkor...

2 éves gyereknek milyen/mekkora csúszda való?

Figyelt kérdés

Vennénk egyet a születésnapjára 20.000 Ft-ig.

Közületek, akiknek van otthon csúszdájuk, milyet vettetek és mennyire használja a gyereketek?


2011. febr. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb kaphatóra, 3 lépcsősre már fel tudott mászni, lecsúszni 1 évesen is, szerintem vehetsz neki nagyobbat, tovább tudja használni.
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a mi csúszdánk 2-2,5 méter magas, egy baja van nincs széle ami védené. ha veszel mindenképp olyat ami a játszókon van jó stabil, és legyen széle amibe tud kapaszkodni. a mienk nem olyan, ezen is csúszott párszor, de megijedt egyszer és azóta nem csúszik semmilyen csúszdán :( ja és a 2. szülinapjára kapta - anyóséktól.
2011. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés bennem is fölmerült már, mert a lányom nagy csúszdabajnok volt már egyévesen is. Ha vennék neki csúszdát, akkor minél nagyobbnak örülne, hiszen másfél évesen simán felment és lecsúszott a hat méteres gumivárból a majálison. Viszon az a gond, hogy a legtöbb csúszdának nem igazán van biztonságos oldala, kapaszkodója és a szeleburdi gyerkőc könnyen lepottyanhat. Ha veszel, mindenképp olyat nézz, aminek nagyon jó a leesésvédelme legalább a tetején, az indulásnál.

A teszveszen és a vaterán már sokszor néztem, 20 ezer körül lehet egész elfogadhatót kapni, 2-2,5m-es csúszdákat. Én végül azért nem vettem, mert ha lenne itthon csúszda, egész nap mást se lehetne csinálni, mint csúszdázni, viszont szerintem még nagyon nem lehet egy kétévesnek megengedni - legalábbis az enyémnek, mert szeleburdi és nincs veszélyérzete - hogy egyedül használja, viszon nem állhatok mellette egész nap. Marad a játsztótér.

2011. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2.5 méteres van,olyan,aminek van pereme.Idén már 3 éves lesz,a férjem tavaly csinálta neki (fából, a toronyból lehet lecsúszni a csúszdán),de már akkor is simán használta,nyár végén már egyedül.
2011. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!